Agent: Nie widziałem nikogo lepszego

19 stycznia 2021 | 22:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wcześniej donosiliśmy o rosnącej pozycji Alessandro Bastoniego, który znajduje się na celowniku największych europejskich klubów. Taki stan rzeczy nie jest żadnym zaskoczeniem dla agenta piłkarza. Tullio Tinti przyznał, że nie przypomina sobie gracza o podobnym potencjale.

- Powiedzmy wprost. Nigdy nie widziałem nikogo grającego na tym poziomie w jego wieku, może nawet nie Maldini. Ma przed sobą świetlaną przyszłość i zasługuje na to - powiedział na antenie Radia Rai 1 Sport.

Tinti dodał zarazem, że negocjacje w sprawie nowego kontraktu Bastoniego utknęły w martwym punkcie, co spowodowane jest kryzysem ekonomicznym:

- Jest zastój. Ogólna sytuacja gospodarcza nie ulega zmianie. To nie czas na rozmowy kontraktowe, więc poczekamy. Nie mamy z tym żadnego problemu. Gracz ma się dobrze i również może poczekać.

Źródło: Radio Rai 1 Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 19 stycznia 2021 | 22:33   

Podoba mi się to że gracz i agent rozumieją że Inter chce zatrzymać gracza ale na ten moment nie może mu przedstawić lepszej umowy. Szanuje coś takiego, świadczy to o tym że rzeczywiście szanują klub i mogą spędzić tu spory okres w karierze

Pmr88_opole

Pmr88_opole 20 stycznia 2021 | 17:15   

Przyznam ze nie wierzyłem w niego natomiast teraz (nie mówię tylko o występie przeciwko juve) uważam ze to mega kot. Twierdze tez ze lewa noga ułożona bardzo dobrze i chętnie zobaczyłbym Bastoniego przy strzale z rzutu wolnego.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich