Hakimi wróci do Realu? Agent dementuje plotki

23 stycznia 2021 | 13:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dzisiejszy poranek przyniósł nam zamieszanie wokół osoby Achrafa Hakimiego, a wszystko wskutek artykułu opublikowanego na łamach Corriere dello Sport. Stołeczny dziennik zasugerował nawet, że Nerazzurri mogą stracić zawodnika na skutek problemów z płynnością finansową.

Gazeta nawiązuje do sprawy opóźnienia pierwszej raty za transfer Marokańczyka, o czym szerzej pisaliśmy już jakiś czas temu w tym miejscu. Teraz CdS odgrzewa temat, sugerując, iż wstępne porozumienie osiągnięte na linii Inter - Real może przestać obowiązywać z uwagi na niestabilną sytuację w mediolańskim klubie. Co więcej, Królewscy mieliby nawet rzekomo mieć możliwość ponownego ściągnięcia zawodnika na Bernabeu w zamian za umorzenie długów.

Sensacyjne wieści zostały szybko zdementowane przez hiszpańską Marcę, która zapewnia o przyjacielskim relacjach między klubami. Swoje zdziwienie medialnymi rewelacjami wyraził także agent Achrafa Hakimiego:

- Nic o tym nie wiem. Nie otrzymaliśmy żadnego telefonu z Madrytu. Achraf jest szczęśliwy w Mediolanie i koncentruje się wyłącznie na tym, aby dać z siebie wszystko dla Interu. Jego celem jest wygrywanie w koszulce Interu, nie myśli o niczym innym - powiedział Alejandro Camano.

Źródło: Corriere dello Sport / Marca / FCInterNews

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 23 stycznia 2021 | 13:12   

Jakbyśmy tak stracili Marokańczyka to ja nie mam pytań, na to frajerstwo nie byłoby słów.

hawk247

hawk247 23 stycznia 2021 | 13:15   

Większych wyssanych z palca plotek nie widziałem

Chrisu

Chrisu 23 stycznia 2021 | 13:16   

On tutaj i tak długo nie pogra jak nie będzie sukcesów, nie będzie to drugi Maicon.

Darkos

Darkos 23 stycznia 2021 | 13:54   

Już na oficjalnej stronie Realu zdementowano te plotki.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich