Viola osłabiona na Inter

30 stycznia 2021 | 11:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Granie w 20. kolejce włoskiej Serie A zapoczątkowano już w piątkowy wieczór. Torino w dramatycznych okolicznościach zdołało wyrwać remis z Fiorentiną, która przez blisko 20 minut musiała radzić sobie osłabiona brakiem dwóch zawodników.

Czerwonymi kartkami ukarani zostali Gaetano Castrovilli oraz Nikola Milenković. Obu graczy zabraknie więc w następnej kolejce przeciwko Interowi.

Mecz we Florencji odbędzie się już w najbliższy piątek, co mocno irytuje podobno trenera Antonio Conte. Inter miał nawet wnioskować o przeniesienie spotkania na sobotę, lecz bezskutecznie. Nerazzurri dziś wieczorem podejmą ekipę Benevento, a już we wtorek czeka ich pucharowa rywalizacji z Juventusem.

Źródło: La Gazzetta dello Sport