CAMPIONI 2021

 

Inzaghi: To będzie intensywny mecz

13 lutego 2021 | 16:52 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Z szacunkiem do rywala, ale przede wszystkim z wiarę we własne możliwości. Simone Inzaghi zapowiada, że jego zespół zamierza powalczyć o pełną pulę na Stadio Giuseppe Meazza.

- To będzie bardzo ważny mecz. Wiemy, że jesteśmy w dobrej dyspozycji, ale znamy także potencjał rywali. Będziemy potrzebować determinacji i wytrzymałości. Naszym głównym celem na ten sezon był awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów i to nam się udało. Teraz chcemy mieć pewność, że w przyszłym roku także nie zabraknie nas w tych rozgrywkach. To byłoby dla nas jak scudetto.

- Inter to wspaniały zespół. Obok Juve są głównym faworytem do scudetto, mimo że Milan również radzi sobie bardzo dobrze. Spodziewam się, że będą zmotywowani po odpadnięciu z krajowego pucharu.

- Skupiam się jednak na motywacji własnego zespołu, ponieważ musimy być pokorni. Wiedziałem, że jeśli odzyskamy część zawodników, będziemy mieli coś do powiedzenia i tak właśnie się dzieje. Pojedziemy do Mediolanu z nastawieniem na bardzo mocny występ.

- Musacchio przerósł wszelkie oczekiwania, ponieważ jakiś czas nie występował w Milanie, a od razu odnalazł się w zespole, który funkcjonuje wspólnie od wielu lat. Thomas Strakosha jest niedostępny, a Stefan Radu miał wczoraj pewne problemy i nie jesteśmy optymistami. Wiele elementów odegra jutro ważną rolę. To będzie bardzo intensywny mecz.

Źródło: Football-Italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 13 lutego 2021 | 20:36   

Trzeba wygrać, nie możemy sobie pozwolić na potknięcie a takie mecze jak z Lazio, Juve, Romą czy Milanem będą najważniejsze w wyścigu po mistrza. Forza panowie, damy radę!!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich