Berti zadrwił z Ibrahimovicia

22 lutego 2021 | 23:57 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Niedzielne derby Mediolanu zapowiadane były m.in. w kontekście kolejnej odsłony starcia Lukaku - Ibrahimović. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł napastnik Interu, który walnie przyczynił się do ogrania Rossonerich.

Gwiazdor Milanu również miał okazje do wpisania się na listę strzelców, lecz za każdym razem musiał uznać wyższość Samira Handanovicia. Ostatecznie Szwed opuścił murawę już w 75. minucie. Okazji do wbicia szpilki w kierunku Zlatana nie przepuścił były gwiazdor Nerazzurrich Nicola Berti:

- To nie był łatwy mecz dla Interu. Cierpieliśmy przez 10-15 minut, lecz nie da się wygrać derbów bez cierpienia. Nie spodziewałem się, że Inter będzie jakoś drastycznie lepszy. Skoro już mowa o meczu, dlaczego Ibra wcześniej opuścił boisko? Czyżby jakaś próba przed Sanremo?

Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że Zlatan Ibrahimović ma być gościem specjalnym Festiwalu Piosenki Włoskiej w Sanremo, który staruje 2 marca. Decyzja o udziale zawodnika Milanu spotkała się ze sporą krytyką części piłkarskiego środowiska.

Źródło: Football-Italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

Darkos

Darkos 23 lutego 2021 | 09:01   

Za co krytyka? Akurat Zlatan miał zawsze dużo do powiedzenia, więc będzie pasował na festiwal Piosenki Włoskiej. Wyśpiewa swoje żale :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich