CGTN: Suning nie chce sprzedać Interu

1 marca 2021 | 18:11 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Kolejny dzień, kolejne newsy w sprawie potencjalnej sprzedaży Interu. Fanów Nerazzurrich z pewnością zaniepokoił fakt wycofania z rozgrywek Jiangsu FC. Jak twierdzi jednak chińskie medium CGTN, operacja ta nie oznacza chęci pozbycia się mediolańskiego klubu.

Zdaniem wieści płynących z Pekinu, rodzina Zhang musiała pożegnać się z Saintimi z powodów politycznych. Te mają dotyczyć jednak tylko Chinese Super League. Niechęć krajowej władzy do piłki ma realny wpływ na przeszkody w inwestycjach czynionych w tamtejszy futbol. Suning zakupił Jiangsu FC w 2015 roku.

Wedle chińskiego CGTN, Inter ma pozostać w rękach obecnych właścicieli, którzy poszukają dodatkowego inwestora lub biznesowego partnera. 

Źródło: newseu.cgtn.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

PasywnoAgresywny

PasywnoAgresywny 1 marca 2021 | 18:49   

Ktoś jest w stanie poszerzyć informacje odnośnie niechęci władzy do rodzimej piłki w Chinach?

KawaOpole

KawaOpole 1 marca 2021 | 19:14   

Próbowali podrobić Europejczyków
Mieli takie same, koszulki, piłki, buty, nawet fryzurę jak gwiazdy z Europy ale nie grali jak ci z Europy, więc ich wsadzili do koloni karnej i nie ma kto grać więc porzucili projekt

szpula

szpula 1 marca 2021 | 20:26   

Źle to wygląda :(,ciężko będzie znałeśc uczciwego współudziałowca, po tym jak chinczycy pokazali prawdziwa twarz, bo mało kto uczciwy chciałby robić z nimi interesy w takie sytuacji. Oby wszystko dobrze sie skończyło.

banikowy

banikowy 2 marca 2021 | 00:24   

Ludzie to naturalne że Chińczycy nie chcą się pozbywać Interu!
Nie po to azjaci zalewają rynki sprzętami, technologią i tandetą żeby później te dolary magazynować w podziemiach Banku Chin w Hongkongu.
Azjaci tymi dolarami coraz mocniej wchodzą w rynki Amerykańskie i Europejski kupując różnego typu podmioty.
Obecnie jestem spokojny co do Suning, możliwe że wynika to też z faktu że obserwuję rynki finansowe (giełdy i kryptowaluty) a te zapowiadają coraz większy wzrost w niektórych branżach.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich