Marsylia celuje w Vidala

4 marca 2021 | 23:19 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Arturo Vidal stracił ostatnio miejsce w wyjściowej jedenastce Interu, chociaż Chilijczyk nadal wydaje się cieszyć zaufaniem ze strony Antonio Conte. Tymczasem francuskie media sugerują, że parol na doświadczonego napastnika zagiął Olympique Marsylia.

Wielkim zwolennikiem przyjścia Vidala ma być podobno nowy szkoleniowiec OM Jorge Sampaoli. Trener ma świetne wspomnienia ze współpracy z piłkarzem za czasów prowadzenia reprezentacji Chile.

Portal Le 10 Sports sugeruje, iż Inter mógłby poświęcić 33-latka na poczet szukania oszczędności w klubowym budżecie. Arturo Vidal inkasuje bowiem 6,5 mln euro rocznie. Kontrakt zawodnika obowiązuje do czerwca 2022 roku.

Źródło: Le 10 Sports

Polecane newsy

Komentarze: 3

smerf1600

smerf1600 4 marca 2021 | 23:25   

Jesli miałby odejść Vidal albo Eriksen to zdecydowanie Vidal. Arturo to już nie te lata i jego forma to już mozna powiedzieć będzie coraz większy spadek. Nie miał zbyt dużo dobrych występów a grał sporo. Dziś odkąd wszedł na boisko nasza gra się popsuła. Może to przypadek ale nie sądzę

inter00

inter00 4 marca 2021 | 23:35   

Mając w formie Eriksena, Barellę i Brozo to nie widzę sensu trzymać Vidala z takim kontraktem. Pozbyć się go, Sensiego i ewentualnie Vecino i można za nich ściągnąć jednego/dwóch fajnych pomocników z mniejszą gażą od Vidala i mniej szklanych od Włocha

Drago194

Drago194 5 marca 2021 | 00:18   

Vidal, Vecino i Sensi do wylotu, a w ich miejsce De Paul z Agoume. Marzniem byłoby jeszcze pozbycie się Gagliardiniego i w jego miejsce Locatelli, ale to już marzenia ściętej głowy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich