CAMPIONI 2021

 

Meret łączony z Interem

25 marca 2021 | 15:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Wiele wskazuje na to, że Samir Handanović utrzyma bluzę z numerem jeden na kolejny sezon. Nie przeszkadza to jednak włoskim dziennikarzom w spekulacjach nad przyszłością bramki Interu Mediolan. W ostatnim czasie do grona potencjalnych kandydatów do przejęcia schedy po Słoweńcu dołączył Alex Meret.

Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport donosi, że reprezentant Italii ma już dość niepewnej pozycji w SSC Napoli i latem chciałby zmienić otoczenie. W Neapolu Meret przegrywa rywalizację z doświadczonym Davidem Ospiną, co może kosztować go nawet brak wyjazdu na finałowy turniej Mistrzostw Europy.

Wstępne zainteresowanie usługami 24-latka mają wykazywać Everton, Roma i oczywiście Inter. Na samym początku wspominaliśmy jednak o mocnej pozycji Handanovicia, więc raczej mało prawdopodobne, aby Meret zdecydował się na kolejny sezon przesiadywania na ławce rezerwowych.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

Orzeł25

Orzeł25 25 marca 2021 | 15:59   

Mamy Radu dlaczego jemu nie dadzą szansy, nie rozumiem wydamy pieniądze w błoto a może gdyby Conte postawił na Radu to może okazał by się bramkarzem na lata i problem z głowy, Rumun ma już duży staż w Serie A jak na swój wiek

smerf1600

smerf1600 25 marca 2021 | 16:36   

Z tego co pamiętam to Radu na wypożyczeniu w Genoi rodził sobie całkiem dobrze póki nie wrócił Perin. Myślę że Radu zasłużył żeby da mu zagrać w sezonie kilka mniej istotnych meczy

excubitor

excubitor 25 marca 2021 | 18:00   

Czy Meret nie przegrywa przez to, że nie potrafi grać nogami?

smerf, Genoa ślizgała się nad strefą spadkową. (edycja 2021.03.25 18:01 / excubitor)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich