CAMPIONI 2021

 

Conte: Trzeba wznowić grę w dobrym stylu

2 kwietnia 2021 | 14:25 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

O godzinie 13:45 rozpoczęła się konferencja przedmeczowa z udziałem Antonio Conte. Trener poruszył wiele wątków, w tym głównie tych dotyczących najbliższego meczu z Bologną.

Powrót:

-Mamy trzy mecze w ciągu dziewięciu dni. ważne będzie, by wrócić po tej przerwie we właściwy sposób. Jutro będzie mecz, w którym zmierzymy się ze znakomitą, dobrze wyszkoloną drużyną. Są agresywni i będziemy musieli uważać. Przygotowujemy się. Wszyscy reprezentanci wrócili wczoraj.

- Oczekuję, że będziemy kontynuować to, na czym skończyliśmy. Po przerwie nie będzie to łatwe, bowiem trzeba ponownie wszystko scalić. Wiemy, że nie ma czasu, ale trzeba wznowić grę w dobrym stylu.

Covid:

- Świat futbolu postanowił z tym żyć, tak samo jak my wszyscy w życiu codziennym. Mam nadzieję, że wszystkim nam uda się rozwiązać ten problem.

Dostępność:

- Mam zasoby, które staram się wykorzystać z odpowiednią równowagą. Czasami się ze mną zgadzają, a czasami nie. Trenuję wszystkich zawodników tak, jakby musieli stanąć na boisku. Wszyscy są gotowi, by zostać zaangażowanym.

Wyniki testów:

- Samir jako pierwszy uzyskał negatywny wynik testu i doszedł do siebie. Vecino też był w stanie pracować. De Vrij wczoraj odbył z nami swój pierwszy trening. Są w dobrej kondycji, bo w czasie izolacji sztab trenerski pracował z nimi z domu. Nieuchronne są pewne konsekwencje, ale staraliśmy się utrzymać ich w dobrej formie.

Sezon:

- Co ważne w każdych mistrzostwach, to próbować zachować ciągłość i niezawodność. Do tej pory robiliśmy to dobrze i mam nadzieję, że to utrzymamy. Spotkamy się z zespołem, który będzie próbował nas powstrzymać.

Presja:

- Powiem to, co zawsze - presja musi być obecna w takim zespole jak Inter, z taką historią. To zespół przyzwyczajony do tego, że trzeba stawić czoła wyzwaniom. Rozumiem, że dla niektórych to pierwszy raz. Musimy myśleć tylko o sobie, nie patrzeć na innych.

Sensi:

- Bardzo się cieszę, że Stefano odblokował się. Na poziomie psychicznym było to bardzo ważne. To dla nas bardzo pozytywna wiadomość.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Lambert

Lambert 2 kwietnia 2021 | 14:34   

Dawaj panie Hank Moody, zostało tylko 11 meczy nie spiernicz tego.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich