CAMPIONI 2021

 

Turcy chcą Kolarova

13 kwietnia 2021 | 15:52 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Aleksandar Kolarov najprawdopodobniej rozstanie się z Interem po końcu obecnego sezonu. Ściągnięciem do siebie obrońcy zainteresowane jest tureckie Galatasaray, które podjęło już pierwsze kroki celem uzyskania podpisu zawodnika. 

Działacze stambulskich Lwów kontaktowali się już z reprezentantami Serba. Wraz z finiszem obecnych rozgrywek Kolarov będzie wolnym zawodnikiem, chyba że niespodziewanie kontrakt przedłużą włodarze Nerazzurrich. 

Jest to jednak mało prawdopodobna opcja, gdyż 35-latek nie zabłysnął na Giuseppe Meazza. Jak na razie, fani Interu zapamiętają byłego zawodnika Romy głównie ze słabego występu w derbach Mediolanu, w rundzie jesiennej. 

Obecnie piłkarz leczy kontuzję mięśni pleców i nie wiadomo kiedy będzie do dyspozycji Antonio Conte. 

Źródło: Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 4

Huragan1410

Huragan1410 14 kwietnia 2021 | 09:40   

Schyłek kariery. Słabo u nas wyglądał, moim zdaniem on nie powinien grać na środku obrony. Tylko i wyłącznie na boku jest jego miejsce. Możliwe że jest ważny w szatni ale na boisku to już nie jest zawodnik dla nas. Za całą kariere, kapitalne wolne, świetne crossy, dośrodkowania, zadziorność i ambicje należy mu się szacunek. Swego czasu top w Europie na swojej pozycji. Kola życzę powodzenia w nowym klubie Byku.

IMSuchy

IMSuchy 14 kwietnia 2021 | 11:06   

Bay bay kolec nic u nas nie pokazał więc niech spada bez żalu trochę kasy zaoszczędzimy .Szkoda ze kebaby nam chociaż z miliona eurasów nie dadzą:D

Darkos

Darkos 14 kwietnia 2021 | 18:48   

Niestety, za późno do nas trafił. A szkoda, bo był świetnym zawodnikiem. Był.

turbocygan

turbocygan 15 kwietnia 2021 | 18:34   

Kiedy to było... on w ogóle nie powinien do nas trafić. Domyślałem się, że tak to się skończy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich