Vidal i Sanchez na wylocie?

14 kwietnia 2021 | 23:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W najbliższych dniach w stolicy Lombardii spodziewany jest Steven Zhang. Według medialnych doniesień wizyta prezydenta Interu ma mieć bezpośredni związek z planowaniem najbliższej przyszłości klubu, w tym przebudowy zespołu i budżetu na letnie transfery.

Młody Zhang najpierw przejdzie 14-dniową kwarantannę, a następnie ma spotkać się z dyrektorami w celu omówienia strategii na najbliższe miesiące. La Gazzetta dello Sport sugeruje, iż na liście najpilniejszych potrzeb znajdują się cztery pozycje: środek obrony, lewe wahadło, środek pomocy i atak.

Nowe zakupy będą jednak wymagały wcześniejsze pożegnanie się z kilkoma nazwiskami. Według doniesień różowego dziennika niepewni swojej przyszłości mogą być m.in. Arturo Vidal i Alexis Sanchez. Pierwszy zawodzi przede wszystkim na poziomie czysto sportowym, problemem drugiego są zaś bardzo wysokie zarobki.

Przesądzone wydaje się także rozstanie z Aleksandarem Kolarovem, który w zespole Antonio Conte odgrywa marginalną rolę. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że usługami doświadczonego Serba interesują się chociażby kluby tureckie.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 14 kwietnia 2021 | 23:38   

Vidala pożegnam bez żalu, Sanchez jednak ma jakieś miejsce w moim serduszku i uważam że mógłby nam się w jakimś stopniu przydać. Jednak nie za tą pensję, niestety ale jeżeli chce tyle zarabiać to nie u nas

banikowy

banikowy 14 kwietnia 2021 | 23:45   

Myślę że Sanchez musiałby obniżyć wymagania do max 5mln euro żeby został u nas na kolejny rok...
Szkoda bo lubię jego wiatr i dużo wnosi polotu

superofca

superofca 15 kwietnia 2021 | 01:08   

Obaj robią tylko wrażenie, trochę mało jak na 15 mln euro netto.

smerf1600

smerf1600 15 kwietnia 2021 | 15:11   

Vidal niewypał i coraz większy zjazd formy, Sanchez miał chwilę przebłysku niedawno ale skuteczność jak na napastnika za taką pensję strasznie kiepska. No nie wiem, mnie już nie przekonuje


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich