CAMPIONI 2021

 

De Boer: Cieszy mnie sukces Interu

4 maja 2021 | 23:16 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Frank de Boer dotychczas przyzwyczaił nas raczej do publicznego wylewania swoich żali w kierunku Interu. Przy okazji wywiadu z Tuttosport selekcjoner reprezentacji Holandii pokusił się jednak o gratulacje dla swojego byłego pracodawcy.

- Jestem bardzo szczęśliwy z powodu sukcesu Stefana i całego Interu w ogóle, zaczynając od fanów. Mówimy o najlepszym klubie. To miłe, że wrócili na szczyt po latach dominacji Juventusu.

- Z mojego czasu w klubie pozostało niewielu piłkarzy. To był trudny moment, zmieniono kilku trenerów. Teraz to zupełnie inny Inter.

De Boer wypowiedział się także na temat klubowej przyszłości Memphisa Depaya, któremu w czerwcu wygasa kontrakt z obecnym klubem:

- Memphis nie będzie rozproszony. Znam go bardzo dobrze, ma świetną mentalność. Plotki na niego nie wpływają. To świetny środkowy napastnik i kapitan Lyonu. Poradziłby sobie dobrze w każdym czołowym klubie, takim jak Juventus, Barcelona czy Inter. To on podejmie decyzję, a my będziemy go śledzić w zespole, który wybierze.

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 3

KawaOpole

KawaOpole 4 maja 2021 | 23:29   

Sprzedać Lautaro wziąść za free Memphisa

Zezowata Kobro działaj

inter00

inter00 5 maja 2021 | 06:07   

Holandia coś czuje gówno na tym Euro ugra

shakurspeare

shakurspeare 5 maja 2021 | 08:18   

Depay już w barcy (edycja 2021.05.05 08:18 / shakurspeare)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich