CAMPIONI 2021

 

Jindong Zhang: Scudetto to dopiero początek

5 maja 2021 | 10:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Senior rodziny Zhang wystosował oficjalny komunikat skierowany do całej społeczności Nerazzurrich. Właściciel Interu gratuluje wielkiego sukcesu sportowego i obiecuje kontynuację projektu odbudowy Interu na wszystkich płaszczyznach.

- Do rodziny Nerazzurrich:

- Gratulujemy Wam wszystkim zdobycia Scudetto! Po 11 latach, na 4 kolejki przed końcem, Inter powrócił na szczyt Serie A i przywrócił czasy świetności czarno-niebieskim barwom. To ważny krok w naszej nowej erze, niezapomniany kamień milowy w drodze po odbudowę wielkości. Pragnę złożyć swoje gratulacje całej grupie Interu za wygranie ligi i dodatnie kolejnego trofeum do kolekcji.

- Najlepszym sposobem na uhonorowanie historii jest zrobienie czegoś więcej. Tego właśnie dokonaliśmy w tym roku, podążając śladami wspaniałych sezonów, którymi ten klub cieszył się w przeszłości. Patrząc teraz na cały sezon, nie ulega wątpliwości, że pokonaliśmy wiele wyzwań, przemieniając trudności w coś niezwykłego. Fakt, że czarno-niebieskie flagi dumnie powiewają teraz w całym mieście jest zasługą Antonio Conte i jego graczy, którym trener zaszczepił ducha walki i jedności. To także zasługa doskonałej pracy kadry kierowniczej wyższego szczebla, nieustannych wysiłków wszystkich pracowników klubu oraz wsparcia i pasji milionów kibiców na całym świecie. Dziękuję każdemu członkowi wspaniałej rodziny Interu.

- Kiedy wyzwanie było największe, kopaliśmy głęboko i wykazaliśmy się jeszcze większą odwagą. Mimo wpływu pandemii na nasze zdrowie, z konsekwencjami dla światowego systemu piłkarskiego, nigdy się nie poddaliśmy. Tak naprawdę pracowaliśmy jeszcze ciężej i daliśmy z siebie wszystko. Ten duch jest synonimem Interu. Chcemy, aby była to inspiracja dla wszystkich, którzy nas wspierają. Nie sposób poznań wyzwań, jakie przyniesie nam przyszłość, ale znamy wartość zaangażowania i ciężkiej pracy, więc nie musimy bać się tego, co nas czeka.

- To osiągnięcie dowodzi postępu klubu we wszystkich dziedzinach. W ciągu ostatnich kilku lat, po reorganizacji zarządzania klubem, obszaru sportowego i zarządzania finansami, Inter był w stanie rozpocząć proces szybkiego wzrostu. Nasze wyniki na boisku się poprawiły, podczas gdy marka Interu zyskała na znaczeniu, a przychody komercyjne i wartość Interu wzrosły, co jest zgodne z naszymi ambicjami i wysiłkami.

- Wygraliśmy Scudetto na cztery mecze przed końcem sezonu. To wspaniałe osiągnięcie, ale nie mam wątpliwości, że dorównamy naszym występom. Scudetto to nie koniec drogi Interu, a dopiero jej początek. Mam nadzieję, że nadal będziemy dążyć do sukcesu, dawać z siebie wszystko i walczyć o nasze cele.

- Gratulacje dla mistrzów Włoch! Forza Inter!

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

KawaOpole

KawaOpole 5 maja 2021 | 11:39   

Dobrze widzieć że to mówi senior rodu Zhang'ów
Liczę że ten sukces posmyra ego ich wszystkich ,łącznie z czerwonymi z Chin i dostaną zgodę na włożenie kasy w klub

inter00

inter00 5 maja 2021 | 13:05   

Trzymam za słowo

Surek

Surek 5 maja 2021 | 14:17   

Oby przyszli teraz jacyś sponsorzy, inwestorzy, trzeba ogarnąć ten dług, bo to wstyd, że jest on większy niż wartość klubu xD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich