Radu: Długo czekałem, ale jestem dumny

9 maja 2021 | 00:34 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Nie od pierwszych minut, jak przewidywały niektóre źródła, a dopiero po przerwie, Ionut Radu wystąpił w meczu z Sampdorią. Rumun nie musiał narzekać na nadmiar pracy, lecz swoją postawą zebrał wyłącznie pozytywne recenzje.

- Muszę powiedzieć, że ten sezon naprawdę nie jest dla mnie zły. Jestem naprawdę dumny. Długo czekałem na swoją szansę, lecz jestem wśród mistrzów i staram się od nich uczyć. Czuję się znacznie lepiej po tym sezonie. Dzięki trenerom i bliskości Handanovicia oraz Padellego stałem się znacznie bardziej agresywny w wielu sytuacjach. Zawsze przygotowywałem się, aby być gotowym.

- Jestem w Interze od ośmiu lat, więc dla mnie zdobycie Scudetto to wielki powód do dumy. Poprzednie niedziela? Siedziałem przed telewizorem i śledziłem mecz Atalanty wspólnie z dziewczyną. Kiedy Consigli obronił rzut karny Muriela, rozpoczęła się impreza.

Źródło: Inter TV

Polecane newsy

Komentarze: 8

Matt1

Matt1 9 maja 2021 | 10:55   

Dałbym mu szansę z Roma od pierwszej minuty. Handa łapie słaba końcówkę sezonu, więc Rumun jest obecnie w najlepszej sytuacji. Wiadomo, prestiżowe mecze przed nami ale tak naprawdę pozbawione większej presji.

inter00

inter00 9 maja 2021 | 11:08   

Niech na tych ostatnich kolejkach dostanie szansę, może się sprawdzić a wtedy możemy mieć zmiennika dla Handy już teraz.

Darkos

Darkos 9 maja 2021 | 12:11   

Miałem nadzieję w trakcie sezonu że zaczną go powoli wprowadzać. Ale teraz raczej nie ma szans żeby zagrał z Romą czy Juve. Może w ostatnim meczu dostanie szansę, ale to raczej cuda musiałby robić żeby zostać numerem 1 na przyszły sezon

martins2000

martins2000 9 maja 2021 | 13:42   

On jest lepszy od Musso

darren

darren 9 maja 2021 | 14:16   

martins2000, też tak uważam.

domi

domi 9 maja 2021 | 14:54   

Dobrze by było, jakby dostał u nas szansę. Wszystko zależy od pieniędzy jakie posiadamy na mercato. Czy kupimy bramkarza broniącego na współkę z Handą by zostać jego następcą, czy zostanie tak jak jest i wtedy Radu powinien mieć więcej okazji do stawania między słupkami. Czy jest lepszy od Musso to ciężko stwierdzić, Radu w Serie A: 52 mecze, 81 goli straconych, 10 czystych kont, a Musso w Serie A ma bilans 99/131/29 i jest trzy lata starszy. Ale jednak przebronił ostatnie sezony, a nasz Rumun z ostatnich dwóch sezonów bronił w połowie pierwszego z nich, a od półtora roku grzeje ławę.
Btw, ciekawa sprawa, bo mamy jeszcze wypożyczonego do Monzy Michele di Gregorio, w wieku Radu, bo 24 lata, a notuje super statystyki. W swojej karierze (Serie B, Serie C i Primavera): 167 meczów, 155 goli straconych, 68 czystych kont.

Huragan1410

Huragan1410 9 maja 2021 | 16:47   

Ja uważam że Radu i Pinamonti bezapelacyjnie muszą zagrać od początku z Romą. Jeśli rzeczywiście tak krucho u nas z pieniędzmi to po co mamy sobie dokładać kolejnych wydatków przy kontraktowaniu zawodników którzy będą na podobnym poziomie. Lepiej chyba się spiąć i wykorzystać to kontrqktując bardzo dobrego zawodnika na wahadło.

superofca

superofca 9 maja 2021 | 21:34   

Mam podobne zdanie, nawet jeśli chcemy ich sprzedać to nic nie tracimy, a zyskujemy bo ilość występów też się liczy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich