CAMPIONI 2021

 

Eder zaatakował Suning

21 maja 2021 | 22:19 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W ostatnim czasie bardzo głośno mówi się o umowie pożyczkowej, z której środki mają być przeznaczone na bieżące wydatki Interu, w tym pensje dla piłkarzy. W mniej komfortowej sytuacji są zawodnicy Jiangsu Suning, na co dosadnie zwrócił uwagę Eder.

Były gracz Nerazzurrich odniósł się do informacji o pożyczce dla Interu i napisał na Twitterze:

Mam nadzieję, że pieniądze pojawią się także w Suning F.C. I mam również nadzieję, że Inter nie podzieli naszego losu (skoro własność klubów jest taka sama), że po wygraniu Mistrzostwa Chin w grudniu klub nam nie zapłacił (8 pełnych miesięcy i podatki od poprzednich). Oprócz tego, nie uwolnił nas, by dać możliwość znalezienia zespołu w innym miejscu, przez co straciliśmy możliwość pracy. Pozostawiono ponad 50 pracowników bez pieniędzy i bez jakichkolwiek wyjaśnień. W Europie łatwiej jest zrobić dobre wrażenie << emotikona wymiotującej buźki >>.

Źródło: inf. własna + Twitter

Polecane newsy

Komentarze: 7

KawaOpole

KawaOpole 21 maja 2021 | 22:31   

Bardzo dobrze że to mówi, za chwile pojdzie skarga do fifa i im dojebią

Kiksu

Kiksu 21 maja 2021 | 23:15   

A co ma Fifa do piłki klubowej w Chinach?

superofca

superofca 21 maja 2021 | 23:42   

No niestety to będzie raczej, "Good feedback, go to gulag."

KawaOpole

KawaOpole 22 maja 2021 | 00:03   

Kiksu - FIFA jest nadrzędna organizacja nad UEFA i AFC i jeżeli nie są wyplacane pieniądze z jakiegoś klubu wobec klubu z innego kontynentu wtedy oni wchodzą i mogą no na Sunning nałożyć karę, zakaz gry w Europejskich pucharach itp..często interweniowało przy braku kasy za grę czy transfer itp

PasywnoAgresywny

PasywnoAgresywny 22 maja 2021 | 08:05   

Kawa co ty opowiadasz za farmazony? Widać że nie lubisz Sunning ale teraz to poleciałeś :) Jak FIFA ma zakazać Interowi grać w LM skoro to rozgrywki Uefy :)

biegaj141

biegaj141 22 maja 2021 | 09:10   

Dlatego rozwiązano zespół, nie można wykluczyć ich z rozgrywek, ani nałożyć kar bo zespół nie istnieje i FIFA ma związane ręce. Na Inter oczywiście kar nałożyć nie mogą za wałki w Jingsau Sunnig, bo to inny klub

KawaOpole

KawaOpole 22 maja 2021 | 11:12   

To że rozwiązania- mają prawo
Ale muszą wypłacić wszystkie kwoty .
Kluby czy to w Polskiej Lidzie czy Chinskiej podlegają przepisom
- Pznp ( Chinski Odpowiednik)
- UEFA (AFC)
- FIFA

Więc piłkarze będą domagać się zapłaty, jeżeli podmiot dalej jest aktywny np w Europie to mogą w formie nacisku spowodować jakieś obostrzenia, oczywiście drogą do tego jest daleka i liczę że się dogadają.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich