CAMPIONI 2021

 

Esposito wróci do Venezii?

3 lipca 2021 | 11:16 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery

Po wielu latach przerwy Lagunari wracają do rywalizacji na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Italii, w związku z czym poszukują wzmocnień kadrowych. Pojawiają się doniesienia, że byliby zainteresowani pozyskaniem trzech młodych graczy Interu.

Mattia Collauto, dyrektor sportowy klubu z Wenecji, ma w najbliższych dniach spotkać się z przedstawicielami Nerazzurrich i przedyskutować możliwe ruchy transferowe.

Mówi się przede wszystkim o ponownym wypożyczeniu Sebastiano Espostio. Ekipa ze Stadio Pier Luigi Penzo chciałaby kontynuować współpracę z tym zawodnikiem, jednak opór może pojawić się po stronie Interu, który nie był zadowolony z liczby minut rozegranych przez młodego atakującego w ostatnim półroczu.

Poza Esposito beniaminek Serie A byłby zainteresowany wypożyczeniem pomocnika Luciena Agoume oraz obrońcy Lorenzo Piroli. Pierwszy z nich ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Spezii i rozegrał tam 13 spotkań, drugi natomiast był w tym okresie zawodnikiem Monzy, gdzie pojawił się na murawie 16-krotnie.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 3 lipca 2021 | 11:23   

Cała 3 to gracze z ogromnym potencjałem a uważam że w Venezii mają odpowiednie warunki do rozwoju. Esposito rozegrał 28 spotkań więc to nie jest mało, Spezia jest lepszym zespołem więc Agoume też powinien mięć więcej okazji do gry. Jestem na tak, dobre wyjście dla nas i dla nich.

Hubert Rybkowski

Hubert Rybkowski 3 lipca 2021 | 11:43   

Właściwie to 10 z 28 spotkań w sezonie zasadniczym Serie B Esposito zagrał dla SPAL, gdzie też miał problemy z minutami na boisku. Do Venezii dołączył dopiero w oknie zimowym i tam jego czas gry wydłużył się, choć nieznacznie.

darren

darren 3 lipca 2021 | 11:55   

Tylko te 28 spotkań to w zasadzie 1258minut, więc średnio 45minut na mecz. A po awansie do Serie A Venezia pewnie się wzmocni i czas gry Esposito byłby jeszcze krótszy. Lepiej niech idzie do Serie B i gra.

Garon_92

Garon_92 3 lipca 2021 | 12:54   

Esposito musi grać, w Venezii po awansie wątpie, że dostanie więcej minut. Agoume bym im wypożyczył jak najbardziej no chyba ze Spezia będzie chciałą kontynuować wypożyczenie. Pirole dałbym do Venezii.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich