CAMPIONI 2021

 

Co warto wiedzieć o socios.com?

21 lipca 2021 | 22:11 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Po długim oczekiwaniu i najróżniejszych hipotezach dotyczących partnerów handlowych, Inter znalazł wreszcie nowego sponsora koszulki, który zastąpił Pirelli.

Socios.com pojawiło się jako kandydat dopiero w ostatnich tygodniach i stopniowo coraz bardziej zbliżało się do porozumienia. W ramach współpracy firma przeznaczy Interowi 20 milionów euro. Taki wynik czyni mediolański klub trzecim zespołem w Serie A z najwyższym wkładem sponsorskim.

Czym jest Socios.com? Zacznijmy od Chiliz, który jest wiodącym dostawcą blockchain dla globalnego przemysłu sportowego i rozrywkowego, Socios.com jest platformą angażującą ludzi, która jest odpowiedzialna za uruchamianie fan tokenów powiązanych z klubami piłkarskimi lub innymi firmami, które należą do świata sportu.
Fan tokeny to kolekcjonerskie zasoby cyfrowe, wybite na blockchainie Chiliz, które zapewniają właścicielom dostęp do prawa głosu w ankietach, nagród VIP, ekskluzywnych promocji, forów, czatów, gier i konkursów w aplikacji mobilnej Socios.com. Platforma ta została zaprojektowana z myślą o prostej i intuicyjnej obsłudze, dając każdemu kibicowi możliwość bliższego kontaktu z klubem.

Kierując się zasadniczym przekonaniem, że przejście kibiców pasywnych w aktywnych jest niezbędne dla przyszłości sportu. Socios.com to platforma direct-to-consumer (D2C), która wykorzystuje technologię blockchain, aby zapewnić wiodącym światowym organizacjom sportowym narzędzia do angażowania fanów i zarabiania.

Zasadniczo dzięki tokenom, które fani mogą kupić i których wartość jest powiązana z trendem wartości kryptowaluty Chiliz, kibice mogą brać udział w procesie decyzyjnym klubu, podejmując decyzje marketingowe, od projektów stadionów po hymny, inspirujące motta, wyzwania między graczami, ekskluzywne projekty koszulek i wiele więcej.

Wśród europejskich klubów przygotowujących się do uruchomienia fan tokenów na Socios.com jest Walencja, która niedawno podpisała z klubem umowę na sponsorowanie koszulek i która zapewni kibicom nowe, potężne narzędzie do angażowania się w życie klubu i interakcji z nim. Będzie to także miejsce spotkań kibiców z całego świata, którzy będą mogli bezpośrednio wpływać na codzienne decyzje klubu poprzez szeroki wachlarz ankiet.

Kibice mogą również spodziewać się ekskluzywnych przeżyć - od szansy spotkania legend klubowych z przeszłości i teraźniejszości, zajrzenia za kulisy Mestalli w dni meczowe lub oglądania meczu na stadionie.

Socios.com posiada obecnie elitarną, międzynarodową sieć ponad 35 drużyn sportowych najbardziej znanych na świecie, takich jak Barcelona, ​​Atlético Madryt, Paris Saint-Germain, Juventus, Milan, Manchester City, reprezentacja Argentyny i Atletico Mineiro. Ponadto wiodące organizacje MMA - UFC i PFL, a także teamy z Formuły 1: Aston Martin i Alfa Romeo Racing ORLEN. Socios.com ogłosił również współpracę z New Jersey Devils z NHL, Philadelphia 76ers z NBA i zespołem NASCAR Roush Fenway Racing.

Źródło: Calcio e Finanza

Polecane newsy

Komentarze: 1

Dziarski

Dziarski 22 lipca 2021 | 17:27   

w skrócie socios.com = technologiczne mambo dżambo


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich