CAMPIONI 2021

 

Oficjalnie: Nainggolan nie jest zawodnikiem Interu

10 sierpnia 2021 | 15:35 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery

Wygląda na to, że saga związana z odejściem Radjy Nainggolana dobiegła końca. Dziś w siedzibie Interu odbyło się spotkanie między władzami klubu a otoczeniem piłkarza, na którym zatwierdzono warunki zakończenia współpracy.

Na oficjalnej stronie klubu pojawił się komunikat:

FC Internazionale Milano informuje, że osiągnął porozumienie z Radją Nainggolanem w sprawie rozwiązania kontraktu z klubem.

Pomocnik wraz ze swoim agentem wynegocjowali rozwiązanie umowy, jednak pod warunkiem, że Nerazzurri na odchodne wypłacą zawodnikowi 50% pensji (około 2 miliony euro). Według Di Marzio, mediolańczycy przystali na zaproponowane warunki i pozostaje już tylko oczekiwać na oficjalny komunikat w tej sprawie.

Kolejnym krokiem Belga ma być przejście do Cagliari, gdzie spędził ostatnie pół roku w ramach wypożyczenia z zespołu mistrzów Włoch.

Źródło: Gianluca di Marzio + inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 20

ArturO888

ArturO888 10 sierpnia 2021 | 15:43   

Kolejny majstersztyk transferowy Interu...i z pewnością nie ostatni, bo w kolejce po wysoki kontrakt czeka już Edin Dzeko.

banikowy

banikowy 10 sierpnia 2021 | 15:56   

No zesz kurwa Mac.
Jak już miał odejść to mógł odejść za przysłowiowe 1 euro a nie z połowa swojej pensji.
Przecież prowadzenie tego klubu to parodia

Bonhart25

Bonhart25 10 sierpnia 2021 | 16:00   

Szkoda że Inter nie zajmuje się sprzedażą domów. Kupiłbym od razu kilka. Chciałbym robić z nimi interesy...

Est

Est 10 sierpnia 2021 | 16:01   

No tak negocjowali z Cagliari, że nie tylko nie zarobili, ale jeszcze musieli zapłacić...brawo!

wróbel1908

wróbel1908 10 sierpnia 2021 | 16:19   

Dostał tyle ile chciał od początku chodziły głosy że chce dostać odprawy ponad 2 mln € (edycja 2021.08.10 16:19 / wróbel1908)

KawaOpole

KawaOpole 10 sierpnia 2021 | 16:21   

Ja bym go zostawił było by z kim iść na imprezę na miasto ,smutne te nasze kierownictwo

Garon_92

Garon_92 10 sierpnia 2021 | 16:22   

Nie chciało mi się był tylko kula u nogi więc nara. Od początku było wiadome że to tak się skończy od pierwszego wypożyczenia do tej sardyńskiej puszki

Mokdar

Mokdar 10 sierpnia 2021 | 16:28   

Ehh ten odpad po Spalu, oddany Zaniolo, zero pożytku, same straty, jeszcze nędzne Cagliari nie chcące zapłacić ani grosza.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 10 sierpnia 2021 | 16:30   

Kolejny po Joao, wybitny transfer, ale pamiętam że wszyscy tu się zachwycali, że go kupujemy :)

inter00

inter00 10 sierpnia 2021 | 16:35   

Mamy łeb do interesów nie ma co

kandziak

kandziak 10 sierpnia 2021 | 16:58   

Czyli co Cagliari juz sie chyba nie bedzie fochac i odda Nandeza za 4mln :) wydymali ich az kiszka stolcowa wyszla hahaha

Lambert

Lambert 10 sierpnia 2021 | 17:05   

Najdurniejsze to było wypożyczanie go 2 ostatnie lata

excubitor

excubitor 10 sierpnia 2021 | 17:12   

hm..to teraz pójdzie za darmo do Cagliari, a oni dalej będą za Nandeza krzyczeć 36? :D

MrSly

MrSly 10 sierpnia 2021 | 18:26   

No i gra!

Maradon.

Maradon. 10 sierpnia 2021 | 20:09   

Majstersztyk. Jesteśmy pośmiewiskiem Europy :) wolałbym mu płacić cała pensje żeby siedział na trybunach a Cagliari szukało sobie innego grajka i raczej nikt im nie dopłaci do niego 2 mln.

superofca

superofca 10 sierpnia 2021 | 20:30   

Kurwa mać, nie można tego zgłosić jako działanie na szkodę spółki. Przecież to są kolejne miliony spiszczane w kiblu. Ja pierdole my za tego chuja zapłaciliśmy 35 mln + Zaniolo!

Bonhart25

Bonhart25 10 sierpnia 2021 | 22:05   

Jaka tam strata, sprzedadzą zaraz Skrinara za 40 baniek i się zwróci

Lucas72

Lucas72 10 sierpnia 2021 | 23:21   

Porażka jakaś. Ale zhangowie pewnie myślą, że zarobili na tym interesie 2 bańki XD

Hagaen

Hagaen 11 sierpnia 2021 | 09:47   

@Paweł Świnarski - ooo co to, to nie. Odwołaj, proszę, swoje słowa, bo ja się nie cieszyłem i mówiłem o tym. Dałem mu kredyt, ale się nie cieszyłem w ogóle, nie na takich warunkach. Jeśli nie odwołasz swoich słów, to będę zmuszony Cię zgłosić do administracji ;P
Co do Radji - €35mln + Zaniolo!, a teraz €2mln jeszcze płacimy, żeby u nas nie grał... Kolejny mega minus naszych dyrektorów, nie wiem czy nie większy niż przyjście Dżeko.

maciosincho

maciosincho 11 sierpnia 2021 | 10:10   

No i byłbym zachwycony gdyby nie jebany Conte Pawelku.
Kto dał interowi lm po golu na 2:1 z empoli gdzie fantastyczne zawody gral dragowski? Przypomnij mi.
Największym błędem było zamienienie spala na Conte.
Fajnie że mamy mistrzostwo ale z Juve które prowadził pirla i takimi transferami to Jasiu z 4 klasy by to ogarnął.