Agent: Lautaro chce zostać w Interze

16 sierpnia 2021 | 23:37 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

We włoskiej prasie cały czas pojawiają się niepokojące informacje w sprawie klubowej przyszłości Lautaro Martineza. Agent zawodnika ponownie publicznie zadeklarował jednak chęć kontynuowania współpracy z Interem i zapowiedział kontynuowanie rozmów kontraktowych.

W ekskluzywnej rozmowie z portalem FCInterNews.it Alejandro Camano jasno określił pragnienia swojego klienta:

- Lautaro chce zostać w Interze. Wierzy w projekt Nerazzurrich i pragnie kolejnego Scudetto. Na środę mamy zaplanowane kolejne spotkanie z klubem. Zrobimy wszystko, co możliwe, aby pozostał w Interze. Martinez jest bardzo szczęśliwy w Mediolanie, świetnie dogaduje się z kolegami z zespołu i nowym trenerem. Wiele zostało powiedziane, ale piłkarz nigdy nie traktował tego poważnie. On wierzy, my wierzymy, że w Interze nadal jest życie.

- Lautaro nie rozmawia o pieniądzach, ale o piłce nożnej. Od tego jest agent. Martinez może najwyżej powiedzieć, jak bardzo szczęśliwy jest w Mediolanie i w tym zespole. Wszyscy musimy dostosować się do nowej sytuacji.

- Zawodnik pragnie ponownie wygrać Scudetto z Interem, rozegrać dobrą kampanię w Lidze Mistrzów i w tej chwili absolutnie nie myśli o opuszczeniu Włoch. Absolutnie wierzy w projekt Interu.

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

superofca

superofca

17 sierpnia 2021 | 01:07

Fajnie ale obawiam się, że Zhangowie już podjęli decyzję.

MrSly

MrSly

17 sierpnia 2021 | 19:16

Oby...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich