Dyrektor M'Gladbach: Negocjacje się skomplikowały

22 sierpnia 2021 | 21:34 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Dyrektor sportowy Borussii Mönchengladbach wyjaśnił, że ​​kontuzja, której doznał Marcus Thuram w sobotni wieczór, znacznie utrudni negocjacje w sprawie transferu zawodnika do Interu. Potwierdził jednak wpłynięcie oferty z Mediolanu.

- Myślę, że takie sytuacje stanowią przeszkodę w negocjacjach. Mimo wszystko nie chcielibyśmy go oddać. Chcemy zatrzymać najlepszych graczy, a on jest jednym z nich - powiedział na spotkaniu z dziennikarzami zaraz po czterobramkowej przegranej swojego zespołu z Bayerem Leverkusen.

- W tej chwili nie wiem, czy problem, który ma Thuram, może wpłynąć na jego transfer. Mogę tylko powiedzieć, że jest oferta, to prawda.

W poniedziałek odbędą się testy medyczne, które wyjaśnią jak poważny problem dotknął napastnika Die Fohlen (tł. źrebaki - dop. red.). Jeśli potwierdzi się uszkodzenie więzadła w kolanie, to może to uniemożliwić graczowi wyjście na boisko przez wiele miesięcy.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

Maul

Maul 22 sierpnia 2021 | 21:48   

Darujmy sobie Thurama. Jest strasznie toksyczny i głupi, co udowodnił w zeszłym sezonie, gdy opluł swojego rywala na boisku, za co został zawieszony. Teraz jest kontuzjowany, więc mam nadzieję, że to rozwiązuje problem.

MrSly

MrSly 23 sierpnia 2021 | 20:52   

Skoro złapał kontuzję to lepiej sobie odpuścić...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich