CAMPIONI 2021

 

Clauss: On jest niesamowity

18 września 2021 | 13:48 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Boczny obrońca Lens, Jonathan Clauss, wskazał Denzela Dumfriesa z Interu jako jednego z piłkarzy, których najbardziej podziwia na swojej pozycji. Zawodnik opowiadał o swoim koledze po fachu w rozmowie z oficjalną stroną Ligue 1.

- Podczas Mistrzostw Europy byłem pod wrażeniem Holendra Denzela Dumfriesa. Ten gość jest niesamowity, atakuje, broni i jest dobry technicznie. Ma ten sam styl, co Achraf Hakimi , który pozostaje głęboko, gdy PSG broni i bardzo szybko wychodzi, gdy atakuje.

- Nie rzucając na siebie kwiatami, myślę, że jestem dobrym obrońcą i czasami schodzę z boiska zadowolony z siebie, ale kiedy widzę Hakimiego, Dumfriesa i innych, mówię sobie, że wciąż jestem daleko od tego, co niektórzy są w stanie zrobić.

- Naprawdę lubiłem Daniego Alvesa w Barcelonie, grał w czteroosobowej obronie, ale bardzo szybko wychodził w fazie bez posiadania, a wracał wtedy Sergio Busquets.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 18 września 2021 | 17:16   

Mnie jeszcze nie porwał ale dziś ma szansę wreszcie wyjść w podstawowym składzie więc liczę że pokaże się z dobrej strony


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich