CAMPIONI 2021

 

Inzaghi: Głód i pragnienie kluczowe dla zwycięstwa

24 września 2021 | 20:37 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Simone Inzaghi spotkał się z przedstawicielami mediów przed ligowym meczem z Atalantą. Oto co miał do powiedzenia szkoleniowiec Nerazzurrich.

- Przez pół godziny, gdy to Fiorentina dominowała, byliśmy opanowani i dzięki temu pozostaliśmy w grze. Reakcja zespołu była wspaniała, to cechuje najlepsze drużyny. Zwyciężyliśmy na trudnym terenie i jesteśmy niezwykle zadowoleni z tego powodu. Jutro czeka na nas równie wymagający przeciwnik.

- Dziś czeka nas niezwykle ważny trening. Będę w stanie ocenić ogólny stan kadry, jutro ogłoszę powołanych.

- Atalanta to wspaniała drużyna. Na boisku nie dają nic za darmo, będziemy musieli zagrać podobnie. Głód i pragnienie w walce o każdą piłkę są kluczowe w spotkaniach takich jak to.

- Jestem dumny z faktu, że gole dla nas strzelało aż 11 piłkarzy. Chcę aby każdy miał swoje miejsce w zespole. Jestem szczęściarzem, że trenuję tak wspaniałych zawodników, którzy zawsze są w stanie zrobić coś z niczego, niezależnie od tego, kto gra w wyjściowym składzie, a kto wchodzi z ławki. W dobie pięciu zmian trudno o pewniaków, każdy jest potrzebny. W Interze wszyscy wysyłają pozytywne sygnały.

- Pracujemy nad różnorodnymi rozwiązaniami w ofensywie. Mam szczęście, że drużyna jest dobrze przygotowana, do tego otwarta na nowe pomysły. Staramy się wdrażać nowe idee i czynić stałe postępy.

- Trudno teraz myśleć o Lidze Mistrzów. Skupiamy się na Atalancie, na tym, co tu i teraz - obecnie jest to mecz ligowy.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich