CAMPIONI 2021

 

Dzeko: Nie przypominam sobie takiej bramki

3 października 2021 | 02:47 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Edin Dzeko rozpoczął mecz z Sassiolo na ławce rezerwowych. Piłkarz pojawił się na boisku w 57. minucie. Bośniak potrzebował zaledwie 33 sekundy, by trafić do bramki rywali.

Jego gol jest najszybszym golem strzelonym przez rezerwowego w Serie A od tego, który strzelił Alvaro Morata (33'') przeciwko Fiorentinie w kwietniu ubiegłego roku. Gol, który zmienił losy meczu.
Sam Dzeko nie tylko trafił do bramki, ale także wywalczył rzut karny, który wykorzystał Lautaro Martinez. Ponadto w końcówce spotkania trafił jeszcze raz do bramki, ale był na spalonym.

- Strzeliłem wiele bramek, ale nie przypominam sobie, bym zdobył gola w pierwszym kontakcie z piłką. Mamy charakter i było to widać w meczu z Sassuolo. Nie zawsze da się grać dobrze. Zmierzyliśmy się z trudnym rywalem, ale liczy się ostateczny wynik.

- Siedem bramek w siedmiu meczach? Właśnie dlatego Inter mnie chciał. Wiem, ile jeszcze mogę dać, a klub to we mnie dostrzegł. Obecnie gramy często i dzisiaj zacząłem na ławce, ale ważne jest, by w decydującym momencie podjąć odpowiednią decyzję. Każdy ma wkład do zespołu. Radzimy sobie dobrze, ale musimy iść właściwą drogą, bo sezon jest długi.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 3 października 2021 | 08:51   

Jak to powiedział komentator podczas meczu z Szachtarem że liczby lepsze od gry jednak trzeba docenić Bośniaka że strzela nawet jeżeli jest to dołożenie nogi bo znaleźć się w odpowiednim miejscu to też sztuka

biegaj141

biegaj141 3 października 2021 | 08:55   

Akurat z Sassuolo oprócz gola, dołożył i dobrą grę


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich