CAMPIONI 2021

 

Po Newcastle czas na Inter?

8 października 2021 | 00:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

To już oficjalne. Premier League oraz Newcastle United poinformowały o przejęciu uznanego klubu przez saudyjski fundusz inwestycyjny. Według medialnych plotek kolejnym celem bogaczy z Bliskiego Wschodu może stać się Inter.

Temat odkupienia klubu z rąk Chińczyków przewija się już od dłuższego czasu, lecz w ostatnich miesiącach głosy nieco ucichły. Portal Calciomercato.com zasugerował, że Saudyjczycy bacznie przyglądają się sytuacji w Mediolanie i nadal rozważają opcję potencjalnej inwestycji.

Kluczowe znaczenie ma jednak odegrać rozwiązanie kwestii nowego stadionu. Ogólnoświatowy kryzys gospodarzy i kłopoty Suning Group sprawiły, że Nerazzurri nieco wycofali się z realizacji ambitnego projektu. Znacznie większą aktywność w temacie stadionu wykazują po stronie Milanu. W ostatnim czasie swoje zaniepokojenie publicznie wyraził m.in. burmistrz Mediolanu Giuseppe Sala.

Źródło: Calciomercato.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

Matt1

Matt1 8 października 2021 | 07:20   

Tak jak jestem przeciwny wydawaniu horrendalnych kwot za zawodników (bo później większości klubów bez kapitału arabskiego po prostu nie stać na piłkarzy z górnej półki) tak martwi mnie ta cała sytuacja Suning. Chciałbym, żeby zainwestował w nas ktoś z kasą - tylko dlatego, byśmy potrafi utrzymać konkurencyjny skład, nie wyprzedawali się dalej i mogli sprowadzić z 2-3 zawodników na których obecnie nas nie stać.

inter00

inter00 8 października 2021 | 10:13   

Rozbawiło mnie kiedy w rankingu najbogatszych właścicieli klubów był Zhang. Stary człowiek i nie może

Chicken08

Chicken08 8 października 2021 | 11:44   

Araby to największe zło piłki nożnej bo to rozrywka dla najbogatszych i niestety futbol powoli zmierza w tym kierunku,że Ci co nie będą mieli kasy nie będą konkurencyjni a liczyć się będzie tylko kilka zespołów, które będą przebijały się w transferach po 300 czy 400 mln euro. Przypomnijcie sobie jak piękny to był sport jeszcze przed tym zanim nikt nie pompował takich pieniędzy w Manchestery czy PSG. Jak piękna była liga Włoska gdzie liczyła się taka Parma czy Fiorentina. A teraz żeby być na szczycie marzymy by zainwestował w nas jakiś arab bo nie przetrwamy.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 8 października 2021 | 14:26   

Dokładnie Chicken08 dno i kilo mułu, w którym każdy już jest ubabrany po pachy. Osobiście nie widzę Interu nawet oczami wyobraźni wydającego po 100 mln na zawodnika i 15 mln kontraktu, a już nie długo za byle Lukaku z formą i nadwagą kiedy wyciągaliśmy go z Utd trzeba będzie tyle dać bo wcześniej kupią go za 150 z jakiejś Chelsea mimo, że tam również nic nie pokazywał. (edycja 2021.10.08 14:26 / HeyaMakumba)

Kiksu

Kiksu 8 października 2021 | 20:25   

Dawać taki mix, już większego rozpierdolu i tak być nie może


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich