Gol Perisicia, pech Skriniara

9 października 2021 | 08:52 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Trwa rywalizacja o bilety do Kataru. Wczoraj odbyła się kolejna runda spotkań w europejskiej strefie kwalifikacji. Jak poradzili sobie zawodnicy Interu? Zapraszamy na krótki raport.

Chorwacja zgodnie z planem pokonała na wyjeździe Cypr. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0, a pierwszego gola zdobył Ivan Perisic. Skrzydłowy rozegrał pełne 90 minut. W podstawowym składzie wybiegł również Marcelo Brozovic, który przebywał na murawie do 84. minuty.

Wyjazdową wygraną zapisali też na koncie Holendrzy. Reprezentacja Oranje pokonała 1:0 Łotwę po golu Klaassena. Duet Nerazzurrich Stefan de Vrij-Denzel Dumfries rozegrał spotkanie w pełnym wymiarze czasowym.

W innym spotkaniu tej grupy Turcy podzielili się punktami z Norwegią. Mecz w Stambule zakończył się wynikiem 1:1. Hakan Calhanoglu tradycyjnie pojawił się w wyjściowej jedenastce swojego zespołu i pozostał na boisku do końcowego gwizdka arbitra.

Najmniej powodów do zadowolenia miał wczoraj wieczorem Milan Skriniar. Słowacy przegrali 1:0 z Rosją, a o końcowym rezultacie zadecydował błąd defensora Interu. Piłkarz zanotował typowego swojaka po niefortunnej interwencji w defensywie.