Ranocchia: Zawsze jestem gotowy

2 listopada 2021 | 23:11 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Obok trenera Interu na konferencji prasowej pojawił się również Andrea Ranocchia. Doświadczony defensor zanotował ostatnio bardzo udany powrót do wyjściowej jedenastki w ligowej rywalizacji z Udinese.

- Cieszę się z wygranej nad Udinese i kontynuowania zwycięskiej serii. Staram się mieć pewność, że zawsze jestem gotowy, aby wejść i zrobić wszystko, co w mojej mocy pomagając zespołowi. Udzielam rad i staram się pomagać nowym graczom i młodzieży. Jesteśmy jednak tutaj, aby porozmawiać o Lidze Mistrzów. Jutro czeka nas mecz, który musimy wygrać.

- Mentalność przychodzi z wiekiem i doświadczeniem. Kiedy byłem młodszy, było mi trudniej. Teraz jestem na tyle dojrzały, by mieć pewność, że zawsze będę gotowy, gdy zostanę wezwany. Bycie częścią wspaniałej grupy, która pomaga i motywuje się nawzajem, również jest pomocne. Mam szczęście, że mogę trenować z tymi facetami.

- Ten zespół ma bardzo silne podstawy. W ostatnich latach radziliśmy sobie bardzo dobrze, a w tym sezonie dołączyli do nas kolejni utalentowani gracze, którzy dają z siebie wszystko. Trener przekazał nam swoje pomysły. Przed nami długa droga i wciąż mamy wiele pracy do wykonania. Najważniejsze, że idziemy właściwą drogą i wprowadzamy w życie to, nad czym pracujemy na treningach.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 3 listopada 2021 | 07:43   

Niesamowite jak jeszcze kilka lat temu był tak znienawidzony


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich