CAMPIONI 2021

 

Antonello: Inter to dobry partner biznesowy

24 listopada 2021 | 08:19 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Alessandro Antonello reprezentował Inter Mediolan na Italian Sports Day na EXPO Dubaj. Dyrektor poruszył wiele tematów związanych z klubem. Zwrócił uwagę na rozwój, który uczynił Inter globalną i konkurencyjną marką. Wspomniał także o nowych projektach i umowach.

- Sport jest dla każdego kraju niezbędnym nośnikiem jego globalnego pozycjonowania. Jest on narzędziem tworzenia i utrzymywania relacji ze światem, dzięki uniwersalnym wartościom, które przekazuje. Ponadto sport jest w stanie tworzyć mosty między kulturami i platformami wymiany handlowej. Złożoność spowodowana pandemią postawiła całą branżę piłkarską przed koniecznością zmierzenia się ze zmianą. Nastąpiło otwarcie na innowacje i nowe horyzonty globalne co jest niezbędne, aby zagwarantować przyszłość naszego sportu.

- Ścieżka globalnego wzrostu Interu jest częścią tej ścieżki. Nasz klub zawsze był międzynarodowy, od momentu powstania, jest to w naszym DNA. Jest to jeszcze bardziej prawdziwe i konkretne od czasu pojawienia się Suning w 2016 roku. Dlatego Inter rozpoczął drogę rozwoju, która doprowadziła klub w ostatnich latach do coraz bardziej międzynarodowej pozycji marki Made in Italy na świecie.Kolory Nerazzurri przekształciły się z ikony sportu w ikonę kultury, zdolną do dialogu z nowymi pokoleniami oraz współpracą ze światem mody i stylu życia.

- W 2017 roku powstał Inter Media House, który pozwala nam skupić uwagę na tworzeniu coraz bardziej zlokalizowanych treści, przeznaczonych na rynki globalne, a także takich, które są istotne dla naszych kibiców. Wychodzimy poza boisko, aby otworzyć się na rzeczywistość, która jest za kulisami sportowej działalności.

- Inter coraz bardziej pozycjonuje się jako marka rozrywkowa. Konkurujemy nie tylko z innymi drużynami piłkarskimi, ale przede wszystkim wielkimi graczami rozrywkowymi. W tym między innymi platformami stramingowymi, co umożliwia bycie blisko fanów na całym świecie. Jest to możliwe dzięki innowacyjności, a także nowych form komunikacji. Klub z powodzeniem wykorzystuje powstające platformy cyfrowe oraz rozwijający się e-sport.

- Wprowadzenie nowego logo było uświęceniem tej ścieżki. Nowa tożsamość wizualna sprawiła, że ​​nasza marka jest coraz bardziej nowoczesna i międzynarodowa, bardziej dostosowana do dialogu z nowymi pokoleniami, z coraz bardziej cyfrową i estetyczną publicznością. Ta ewolucja wzmocniła naszą pozycję poza światem piłki nożnej.

- Nasz czwarty komplet poświęcony 20-letniej współpracy z Nike był noszony przez międzynarodowe modelki Winnie Harlow i Han Xue na Milan Fashion Week w 2019 roku. Kolory Nerazzurri są regularnie obecne na najważniejszych międzynarodowych imprezach odbywających się w naszym mieście podczas Fashion Week. Nowa odsłona Interu pozwala nam przyciągnąć nowych światowych liderów marek w swoich sektorach, którzy postrzegają Inter jako odpowiedniego partnera do inwestowania i poprzez którego można dotrzeć do grupy docelowej. Dzięki temu mamy nowe umowy sponsorskie. Lenovo, Socios.com i DigitalBits umożliwły koszulce osiągnąć najwyższą wartość w swojej historii pomimo okresu pandemii.

- Naszą podstawową działalnością była i zawsze pozostanie piłka nożna. Również w tym obszarze droga ostatnich lat sprawiła, że ​​jesteśmy w stanie przynieść naszym kibicom wielką radość. Jesteśmy panującymi mistrzami Włoch, wracamy do wygrywania. Zdobyliśmy Scudetto po jedenastu latach i dlatego z dumą reprezentujemy Inter jako Mistrzów Włoch również w Europie.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 24 listopada 2021 | 11:38   

Co jak co ale dzięki Suning media społecznościowe i ogólnie świat internetu stoi na bardzo wysokim poziomie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich