Romano: Coraz bliżej porozumienia z Brozoviciem

3 grudnia 2021 | 19:24 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Fabrizio Romano w swoim podcaście Here we Go, poświęconemu rynkowi transferowemu, opowiedział o planach Interu na najbliższe miesiące.

Duże zainteresowanie budzi sprawa nowych kontraktów dla Brozovicia i Perisicia. Pierwszy z wymienionych jest już blisko dogadania się z klubem, drugi natomiast czeka na ruch ze strony Nerazzurrich.

Porozumienie z Brozoviciem jest już bardzo blisko, w tej sprawie panuje optymizm. Perisić nie chce iść do Bundesligi, nie dogadał się z nikim i nie wybiera się do Niemiec. Czeka na ruch klubu. 

Dziennikarz zdradził także, że mistrzowie Włoch mają na oku dwóch zawodników - Bremera oraz Davide Fratessiego.

Inter myśli o tych zawodnikach, choć Brazylijczyka chce u siebie także Napoli. Jeśli Torino zdecyduje się go sprzedać, rywalizacja o jego podpis będzie zacięta. Fratessi z meczu na mecz jest coraz lepszy. Jest krewki jak w przeszłości Barella, ale jego ogólna charakterystyka jest inna.

Romano mówił także o możliwych sporych zmianach w pomocy ekipy ze Stadio Giuseppe Meazza.

Myślę że Vidal odejdzie, a Vecino nie zdecyduje się na przedłużenie umowy. Zobaczymy jaka będzie decyzja Sensiego. Gagliardini może chcieć spróbować swoich sił w innym zespole, gdzie będzie mógł walczyć o pierwszy skład. Jednak klub nie chce go puścić, a to mu odpowiada, tak jak Inzaghiemu. 

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Danilux

Danilux

3 grudnia 2021 | 21:43

Fratessi to bardzo perspektywiczny grajek.

inter00

inter00

4 grudnia 2021 | 10:07

Gagliardini może chcieć spróbować swoich sił w innym zespole, gdzie będzie mógł walczyć o pierwszy skład. Jednak klub nie chce go puścić, a to mu odpowiada.
Well, yes but actually No


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich