Skriniar: Błędy z Realem słono kosztują

8 grudnia 2021 | 00:28 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

W meczu z Realem Milan Skriniar ponownie odgrywał rolę centralnej postaci bloku defensywnego. I choć w spotkaniu z Romą udało się zachować czyste konto, to piłkarze Królewskich potrafili znaleźć drogę do bramki Nerazzurrich. Tuż po ostatnim gwizdku sędziego Słowak udzielił krótkiego wywiadu Inter TV.

To był trudny mecz, wiedzieliśmy że taki będzie. Stworzyliśmy kilka okazji, ale jeśli z zespołami takimi jak Real popełniasz błędy, to płacisz za to wysoką cenę. Przeciwko tak jakościowym ekipom musimy strzelać gole.

- W pierwszych trzydziestu minutach mieliśmy swoje szanse, oni oddali dwa strzały i zdobyli dwie bramki. Przeciwko Realowi gole to konieczność. Jestem jednak dumny z tej drużyny, przyjechaliśmy tu powalczyć o trzy punkty, ale to rywale okazali się lepsi. Teraz skupiamy się na lidze, musimy znaleźć siłę i pokazać się z jak najlepszej strony w ostatnich spotkaniach w tym roku.  

 

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

rafal

rafal 8 grudnia 2021 | 00:45   

Real po prostu pokazał gdzie obecnie jesteśmy (Skriniar )

Inter88

Inter88 9 grudnia 2021 | 01:23   

Na ten moment pokazał ale co będzie na wiosnę i jak tam będziemy grać tego nie wiemy. Ja jednak mam takie dziwne przeczucie a to samo miałem w 2010 roku że Ligę mistrzów wygra zespół z Włoch. Czy to się sprawdzi i czy będzie to Inter się zobaczy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich