Mazzola: Lukaku w końcu jest szczery

2 stycznia 2022 | 11:09 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Sandro Mazzola wierzy, że były napastnik Nerazzurri, Romelu Lukaku, wreszcie powiedział prawdę na temat swojego odejścia z Interu. Co więcej, chętnie znów zobaczyłby snajpera w koszulce Nerazzurrich.

Piłkarski świat wciąż żywo komentuje ostatni wywiad Romelu Lukaku dla Sky Sport. Swoją opinię w tej kwestii wyraził legendarny piłkarz Interu, Sandro Mazzola.

- Sądzę, że właśnie zaczął być z nami szczery. Powiedział rzeczy, o których wszyscy od dawna myśleli, chociaż teraz miał trochę czasu, aby je przemyśleć.

Czy zdaniem Mazzoli Lukaku zostałby ponownie przyjęty w szeregach Interu?

- Oczywiście, najpierw musiałby przeprosić tych, którym jest winien przeprosiny, ale potem mógłby wrócić i dalej pomagać nam wygrywać. Nie byłoby o tym zbyt wiele dyskusji - podsumował.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00

2 stycznia 2022 | 12:17

Co by nie było i tak nie wróci. Dostaliśmy za niego gruby hajs i Chelsea nie puści go za pół darmo a po drugie zarabia teraz dużo więcej niż u nas

master

master

2 stycznia 2022 | 13:49

Nie no, widzę że wszyscy dziennikarze i osoby związane niegdyś z klubem chętnie by przyjęli Romelu do drużyny xD oczywiście jak przeprosi. Może czas na wywiad z Icardim a później Ibrahimoviciem jak to im było u nas dobrze i gdyby nie "...... Dowolny powód...... " to oni by z Interu nie odeszli i chętnie by wrócili... Wielokrotnie było pokazane że podejście gwiazdy jest lepsze dla Interu niż dla tej gwiazdy, nie ma co płakać idziemy do przodu. (edycja 2022.01.02 13:51 / master)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich