Grzywna dla Bonucciego

13 stycznia 2022 | 18:33 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W środę odbył się Superpuchar Włoch, w którym Inter rywalizował z Juventusem. Nerazzurri w ostatnich minutach dogrywki zdobyli bramkę. Z takim rezultatem nie mógł pogodzić się Leonardo Bonucci, który w negatywny sposób dał upust swoim emocjom.

Po zwycięskiej bramce Alexisa Sancheza, Leonardo Bonucci podbiegł do Cristiano Mozzillo ze sztabu Interu i szarpnął go. Według ustaleń włoskich mediów była to reakcja na kibicowanie swojej drużynie. Zachowanie kierownika zespołu nie spodobało się zawodnikowi Juventusu, który go zaatakował.

Sytuacja nie obyła się bez kary. Bonucci został ukarany grzywną w wysokości 10 tysięcy euro.

Źródło: fcinter1908.it