CAMPIONI 2021

 

Marotta: Dybala? Jesteśmy zadowoleni z napastników

16 stycznia 2022 | 23:18 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania Giuseppe Marotta rozmawiał z reporterem stacji DAZN. Podczas wywiadu nie mogło zabraknąć wątków związanych z mercato, a przede wszystkim z gorącym tematem Paulo Dybali.

- Zdobycie Superpucharu dało wielką radość klubowi i drużynie. Siła psychiczna wielkie zespołu polega jednak na odłożeniu na bok tego trofeum i skupieniu się na dzisiejszym meczu. Właśnie to musimy udowodnić dzisiejszego wieczoru. Wiemy, że Alexis Sanchez lubi komunikować się i zachowywać z pasją. To część jego podejścia i ważne, aby na boisku robił wszystko, co w jego mocy.

- Ilekroć zawodnik pokroju Dybali zbliża się do końca kontraktu, to naturalnie wiązany jest z przenosinami do tego lub innego klubu. Jednak mamy w składzie czterech napastników, z których jesteśmy bardzo zadowoleni i nie szukamy nikogo do tej formacji. Dybala byłby aspiracją dla wielu klubów i obserwujemy ewolucję rynku, ale w tej chwili jesteśmy usatysfakcjonowani i chcemy okazać szacunek napastnikom, którzy dobrze radzą sobie w szeregach Interu.

- Myślę, że klub stał się bardziej atrakcyjny po wygraniu Scudetto i Superpucharu, dotarciu do finału Ligi Europy i pokazaniu, że jest miejscem, które generuje intensywne emocje. To dobra wizytówka dla graczy z Włoch i zza granicy, którzy bardzo chętnie tu przyjeżdżają. Pomaga nam to podnosić poziom składu, który jest już bardzo wysoki.

- Nowe umowy dla dyrektorów? Nie mamy agentów, którzy mogliby za nas załatwić sprawy, stąd praktycznie zawarliśmy już porozumienie i czekamy na oficjalne ogłoszenie. Jesteśmy w jednym z największych klubów na świecie, więc nie moglibyśmy prosić o więcej.

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich