CAMPIONI 2021

 

Handanović: Remis to dobry wynik

16 stycznia 2022 | 23:33 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Samir Handanović rozegrał dziś 350. mecz ligowy dla Interu. Bramkarz Nerazzurrich dobrze zapamięta jubileuszowy występ, bowiem nie dość, że popisał się kilkoma bardzo dobrymi interwencjami, to w dodatku był w posiadaniu piłki przez ponad cztery minuty, co przełożyło się na 69 kontaktów z futbolówką oraz 56 podań.

Patrząc na przebieg meczu, remis to dobry wynik. W końcówce D'Ambrosio miał świetną szansę, ale rywale mogli już wcześniej strzelić gola. Z Atalantą zawsze gra się trudno, a przecież w środę także mierzyliśmy się z wymagającym rywalem. Wracamy do domu zadowoleni z tego punktu.

- Dziś zaliczyłem wiele kontaktów z piłką, ale we współczesnym futbolu także bramkarz musi wiedzieć, jak narzucić tempo gry.

- Parada przy strzale Muriela? Trenuje się po to, aby bronić takie uderzenia, to podstawowe zadanie golkipera. Nie musiałem go studiować, bo znam go jeszcze z czasów Udinese.

- Wiele meczów nie zostało rozegranych. Mamy jedną zaległość, a do końca sezonu jeszcze daleka droga, przez co nie czujemy presji ze strony Milanu. Nic nie jest przesądzone. Gdy nie wygrywasz, to dobrze jest wrócić do domu z przynajmniej jednym punktem.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 17 stycznia 2022 | 05:55   

Przy sytuacji D’Ambriosio Musso ustawił się tak że nie wiem jak Włoch mógł to trafić. Ewentualnie bomba po długim i trzeba było liczyć ze wpadnie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich