Roma rywalem Interu w 1/4 finału Pucharu Włoch

20 stycznia 2022 | 23:03 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wczoraj Inter po dramatycznym meczu z Empoli wywalczył awans do 1/4 finału Pucharu Włoch. Dziś Nerazzurri dowiedzieli się, z kim przyjdzie im się zmierzyć na tym etapie rozgrywek.

Będzie to AS Roma, która ograła Lecce 3:1. Co prawda rzymianie przegrywali od 15. minuty, gdy wynik spotkania otworzył Calabresi, ale potem bramki zdobywali już tylko Giallorossi.

W 40. minucie trafił Kumbulla, w 54. minucie Abraham, a rezultat na dziewięć minut przed końcem ustalił Shomurodov. Warto dodać, że od 62. minuty Lecce grało w osłabieniu po czerwonej kartce dla Gargiulo.

Starcie Interu z Romą w Coppa Italia zostało zaplanowane na 9 lutego.