Nerazzurri z powołaniami do kadr narodowych

18 marca 2022 | 19:52 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Zbliża się przerwa na mecze reprezentacji, co w przypadku Interu zazwyczaj oznacza wyjazd wielu piłkarzy na zgrupowania kadry. Nie inaczej będzie i tym razem, bowiem kilkunastu graczy zostało powołanych na spotkania drużyn narodowych. 

Nerazzurri będą rywalizować w barażach o katarski mundial w strefie UEFA. Alessandro Bastoni, Nicolo Barella oraz wypożyczony do Sampdorii Stefano Sensi zostali powołani do kadry Włoch, a Hakan Calhanoglu będzie bronił barw Turcji.  

Kilku zawodników z Europy weźmie udział w meczach towarzyskich swoich reprezentacji - Milan Skriniar (Słowacja), Edin Dżeko (Bośnia i Hercegowina), Denzel Dumfries (Holandia) oraz Marcelo Brozović i Ivan Perisić (Chorwacja).

Siedmiu piłkarzy będzie mogło zagrać w eliminacjach MŚ w Ameryce Płd. W składzie Argentyny znaleźli się Lautaro Martinez, Joaquin Correa oraz bracia Franco i Valentin Carboni z Primavery. Matias Vecino został powołany do kadry Urugwaju, a Alexis Sanchez i Arturo Vidal do reprezentacji Chile.

 

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 2

Recobazpomorza

Recobazpomorza

18 marca 2022 | 22:54

Dwóch młodych pomocników powołanych do seniorskiej kadry Argentyny... Dlaczego oni jeszcze nie biegają z seniorami z klubu?

darren

darren

19 marca 2022 | 00:12

Bo są jeszcze za słabi, a Argentyna ich powołała tylko dlatego by ich sobie "zaklepać" do swojej kadry. Żadnej wielkiej roli na tym zgrupowaniu nie odegrają.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich