Handanović: Onana? Konkurencja jest normalna

4 kwietnia 2022 | 14:44 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Kapitan Interu po wczorajszym meczu udzielił wywiadu dla stacji DAZN, w którym odniósł się do zakontraktowania nowego bramkarza przez Inter. Handanović podkreślił też wagę wygranej nad Juventusem i wyznał, iż Giorgio Chiellini faulował go w pierwszej połowie spotkania.

- To zwycięstwo ma znaczną wartość. Nie stworzyliśmy sobie wielu okazji, ale pokazaliśmy osobowość i teraz musimy zachować entuzjazm. Zwycięstwo miało kluczowe znaczenie. Juventus nie jest taki jak inni rywale. Jesteśmy szczęśliwi.

- To był faul i Chiellini o tym wiedział. Gdyby piłka przekroczyła linię, bramka nie zostałaby uznana. Przeprosił i wszystko jest w porządku.

- Onana? Nie mam z tym problemu. Konkurencja to coś normalnego i nie przeszkadza mi to. Ważne, aby Inter powrócił mocniejszy. Muszę skupić się na kilku ostatnich meczach, a później zobaczymy. Nie podpisałem jeszcze nawet przedłużenia umowy.

- Pragnę powiedzieć kilka słów o Donnarummie. Może zostać najlepszym bramkarzem na świecie. Łatwo jest obarczyć winą jednego gracza, kiedy zaangażowany jest cały zespół. W przyszłości widzę dla niego tylko wielkie rzeczy, ale musi tego naprawdę chcieć.

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich