Zwycięstwo pod okiem Imperatora

20 kwietnia 2022 | 09:06 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Kibice Interu, którzy szczelnie wypełnili wczoraj stadion, otrzymali sporo okazji do świętowania. Swoich następców z uśmiechem na ustach oklaskiwał również Brazylijczyk Adriano, który był gościem specjalnym derbowego spotkania.

Jeszcze przed rozpoczęciem meczu popularny Imperator porozmawiał z reporterem klubowej telewizji. Dawny gwiazdor Nerazzurrich podzielił się emocjami związanymi z powrotem na stare śmieci:

- Dziękuję wszystkim za powitanie. Jestem naprawdę szczęśliwy z powodu powrotu. Jestem podekscytowany, ponieważ obecność tutaj na San Siro jest piękna, mam wiele wspomnień związanych z tym stadionem. Lata spędzone w Interze sprawiają mi wielką przyjemność. Kiedy tutaj wchodzisz, w głowie wyświetla ci się film z dokonaniami w roli piłkarza i mężczyzny. Miło jest otrzymać tyle wyrazów sympatii. Chciałbym wszystkim podziękować.

- Wiele rzeczy przychodzi mi na myśl, kiedy wchodzę na stadion. Podczas derbów wygląda imponująco. Niewiele jest porównywalnych widoków, które zostają z tobą na zawsze. Inter przyjął mnie bardzo dobrze, podobnie jak Włochy. Mój drugi dom. Jestem wdzięczny za wszystko. Szczególnie dziękuję fanom, którzy uczynili mnie Imperatorem. Bez nich bym tego nie osiągnął.

Źródło: Inter TV

Polecane newsy

Komentarze: 4

As279b

As279b 20 kwietnia 2022 | 12:09   

Ależ nim strzelałem bramki w PESie:) szacuneczek super grajek, mile sceny.

inter00

inter00 20 kwietnia 2022 | 14:08   

Ale to był grajek, witamy w domu :)

Granit Xhaka

Granit Xhaka 20 kwietnia 2022 | 17:27   

Ta akcja z Valencią śni mi się do dzisiaj

KawaOpole

KawaOpole 20 kwietnia 2022 | 23:27   

Adriano Welcome home


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich