Słodka zemsta De Vrija

20 kwietnia 2022 | 23:24 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Przed meczami pokroju derbów Mediolanu dziennikarze specjalizują się w wyszukiwaniu dodatkowych smaczków i wyciąganiu ukrytych podtekstów. Nie inaczej było przy okazji wtorkowego spotkania, które w pewnym sensie rozpatrywane było w kontekście rywalizacji pary Stefan de Vrij-Olivier Giroud.

Defensor Interu mocno odczuł poprzednie spotkanie z Francuzem, gdyż opinia publiczna w dużej mierze właśnie Holendra obarczyła winą za wypuszczenie z rąk wygranej nad Milanem. Jeśli w reprezentancie Oranje faktycznie wzrastało poczucie rewanżu na napastniku rywali, to po końcowym gwizdku arbitra mógł poczuć satysfakcję.

Prasa w pomeczowych ocenach zwraca uwagę, że De Vrij zagrał agresywniej i praktycznie wyłączył z gry Girouda. Zwykle dobrze poinformowany portal FCInterNews.it sugeruje, że gracz Interu wyjątkowo skrupulatnie przygotował się do ponownej konfrontacji ze swoim oponentem. 

30-latek znany jest z bardzo analitycznego podejścia do zawodu. Holender po każdym meczu korzysta z wnikliwych analiz sztabu szkoleniowego oraz współpracuje z własnym taktykiem, który pomaga mu wyciągać wnioski z rozegranych gier. Przed meczem z Milanem Holender miał podobno pracować jeszcze ciężej niż ma w zwyczaju i nie szczędził czasu na wielogodzinne sesje. Profesjonalizm godny pochwały.

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

darren

darren

20 kwietnia 2022 | 23:47

De Vrij? Top. Śmiać mi się chce gdy czytam że rozgrywa słaby sezon.

superofca

superofca

21 kwietnia 2022 | 00:11

Miał kilka słabszych momentów i wtedy zasłużył na krytykę ale sezon jako cały ma dobry.

Matt1

Matt1

21 kwietnia 2022 | 07:07

@darren, jak ja tu widze wypowiedzi tych pseudoanalitykow, ktorzy juz dawno sprzedali de Vrija (a wczesniej, w pierwszym sezonie Conte, Skriniara) to wole sie po prostu powstrzymac od odpowiedzi ;) Muru sie nie rozbija, jedynie wzmacnia a takim wzmocnieniem moze byc Bremer. Lecz nie kosztem de Vrija. Bo w przypadku absencji kartkowej / kontuzji kto wejdzie w role czolowego defensora? Nalezy zatrzymac Skriniara (przyszlego kapitana?), Bastoniego oraz de Vrija za wszelka cena.

Maradon.

Maradon.

21 kwietnia 2022 | 08:44

Kozak

kandziak

kandziak

22 kwietnia 2022 | 19:26

Opaske kapitanska dadza Brozo ido o zaklad. To zapewne byla karta przetargowa przy nowym kontrakcie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich