Znamy cele dla Inzaghiego na przyszły sezon

21 kwietnia 2022 | 23:19 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Kampania w Serie A wciąż jeszcze nie dobiegła końca, ale klub jest zdeterminowany, aby przedłużyć współpracę z trenerem Interu. Simone Inzaghi usłyszał, czego oczekuje się od niego w następnym sezonie.

Jak poinformował dziś Tuttosport, nowy kontrakt dla szkoleniowca Interu jest w tym momencie jedynie formalnością i prawdopodobnie zostanie ogłoszony pod koniec sezonu, niezależnie od tego, czy Inter wygra Scudetto, czy też nie.

Zarząd jest usatysfakcjonowany tym, co był w stanie zapewnić były trener Lazio, biorąc pod uwagę ogólną sytuację finansową, która doprowadziła latem do sprzedaży Romelu Lukaku i Achrafa Hakimi oraz rozstanie z Christianem Eriksenem.

Główne cele Simone Inzaghiego mają pozostać niezmienne. Inter musi skończyć sezon w pierwszej czwórce i awansować w Lidze Mistrzów, aby zapewnić klubowi dopływ pieniędzy.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 22 kwietnia 2022 | 08:31   

A już myślałem że po kolejnych sprzedażach będą oczekiwać potrójnej korony

maestro84

maestro84 22 kwietnia 2022 | 13:59   

Top 4 brzmi jak rozpaczliwe i absurdalne minimum. Szkoda, że nie ma u nas większych ambicji. No ale jeśli nie przyjdzie topowy napastnik i będziemy kolejny sezon grać wypalonym Dzeko a pogłoski o szejkach z Bahrajnu okażą się prawdą, no to będzie nas taki Milan pykał w kukiel :/ (edycja 2022.04.22 14:02 / maestro84)

Turbot

Turbot 22 kwietnia 2022 | 16:23   

"(...) aby zapewnić klubowi dopływ pieniędzy". Takie cele sruning. Nic ponadto. Gdyby mogli, sprzedawaliby zawodników na organy.

superofca

superofca 23 kwietnia 2022 | 02:10   

Nie, żebym był za tym ale za niektórych w ten sposób możnaby więcej dostać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich