Kłopotów Suning ciąg dalszy? (akt.)

20 maja 2022 | 16:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Jak nie urok, to sraczka. Uznany amerykański dziennik The Wall Street Journal podał, iż Chiny ponownie walczą z wypływem krajowego kapitału i wprowadzają zmiany, które w konsekwencji odbiją się na funkcjonowaniu wielu podmiotów na innych kontynentach, chociażby klubów piłkarskich.

Mowa o specjalnej dyrektywie, która zabrania wyższym urzędnikom Komunistycznej Partii Chin posiadania nieruchomości za granicą lub udziałów w zagranicznych podmiotach, bezpośrednio bądź poprzez małżonków i dzieci. Jindong Zhang jest aktywnie zaangażowany politycznie, stąd obawa o przyszłość prezydentury Stevena Zhanga w Interze.

W ostatnich miesiącach mogliśmy raczej czytać o ponownym zacieśnianiu relacji na linii Mediolan-Pekin i długofalowych planach na rozwój klubu. Czy chińska polityka sprawi, że Nerazzurri mierzyć się będą wkrótce z kolejnym kryzysem? Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość.

Aktualizacja:

Dziennik La Stampa powołując się na źródła zbliżone do Interu poinformował, że kibice Nerazzurrich mogą być spokojni o przyszłość pod władaniem rodziny Zhang, a plany chińskiego rządu nie będą miały wpływu na funkcjonowanie klubu.

Źródło: Wall Street Journal

Polecane newsy

Komentarze: 16

martins2000

martins2000 20 maja 2022 | 17:30   

Il governo cinese vieta le proprietà all'estero di funzionari pubblici, il provvedimento fa riferimento a figure "di rango ministeriale": Jindong, patron di Suning, non è nel governo e quindi non dovrebbe essere toccato

Granit Xhaka

Granit Xhaka 20 maja 2022 | 19:23   

Albo wycofa się stary z polityki albo z Interu Mediolan

Garon_92

Garon_92 20 maja 2022 | 19:39   

Niech sprzedadzą ten klub

kandziak

kandziak 20 maja 2022 | 20:02   

Komunistyczny rzad boi się sankcji. Nauczony tym co USA i Unia robia z FR stara sie przeciwdzialać zza czasu. Tym bardziej że maja ochote na Tajwan.

KawaOpole

KawaOpole 20 maja 2022 | 21:16   

Sunning idi na ..uj

Bonhart25

Bonhart25 20 maja 2022 | 21:59   

Niech Orlen nas wykupi ;)

Adriano19f

Adriano19f 21 maja 2022 | 01:03   

Oj juvki i milanisci by się zesrali, już by woleli chrzczone paliwo zalać ;)

Kacpi26tv

Kacpi26tv 21 maja 2022 | 10:38   

Ale to nie jest spokój że zostajemy z nimi...

Granit Xhaka

Granit Xhaka 21 maja 2022 | 11:08   

Dlaczego to jest napisane jakby przez debila?
Nic z tego nie wiem. (edycja 2022.05.21 11:08 / Granit Xhaka)

Granit Xhaka

Granit Xhaka 21 maja 2022 | 12:31   

"Dziennik The Press może być przyszłego szefa rządu na źródła zbliżone Interu poinformował, że kibice Nerazzurrich mogą zostać obecni." KTOŚ MI TO PRZETŁUMACZY?

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 21 maja 2022 | 14:19   

Nie wiem chłopie, co czytasz bo w newsie napisane jest coś zupełnie innego.

Granit Xhaka

Granit Xhaka 21 maja 2022 | 15:03   

Bo zostało poprawione i nie rób ze mnie idioty bo mam screen

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 21 maja 2022 | 15:09   

Nic nie zostało poprawione, bo nie mam problemu z przyznaniem się do błędu, gdy taki popełnię. Czy ktoś jeszcze czytał jakąś inną wersję tego newsa?

Granit Xhaka

Granit Xhaka 21 maja 2022 | 18:11   

Ja to skopiowałem stąd wiec takie bajki to dzieciom

Granit Xhaka

Granit Xhaka 21 maja 2022 | 18:12   

Proszę administrację o natychmiastowe usunięcie mojego konta z tej strony gdzie ludzie kłamią jak Morawiecki!

KawaOpole

KawaOpole 22 maja 2022 | 00:31   

Granit trzymaj energię na niedzielę