Kontuzja Romelu Lukaku

4 czerwca 2022 | 11:20 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Co prawda Romelu Lukaku nie jest zawodnikiem Interu, lecz zamieszanie powstałe wokół jego klubowej przyszłości nakazuje nam być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami. Te najnowsze nie są jednak zbyt optymistycznie.

Wysoka porażka (1:4) w meczu Ligi Narodów z Holandią nie była jedyną złą informacją dla sztabu reprezentacji Belgii. Groźnie wyglądającej kontuzji kostki doznał bowiem właśnie wspomniany Lukaku, co zmusiło go do opuszczenia murawy jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy.

Selekcjoner Roberto Martinez po zakończeniu spotkania potwierdził, że sprawa wygląda poważnie:

- Nie czuł się dobrze. To nie była zapobiegawcza zmiana, lecz konieczność. Zawodnik przejdzie badania, musimy poczekać 48 godzin, aby dowiedzieć się więcej, ale nie wygląda to dobrze.

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 4

silvio

silvio

4 czerwca 2022 | 12:41

Może poważna, a może nie. Kto to wie? Icardi też miał "kontuzję" jak chciał odejść. Lukaku daleko od Mauro nie stoi. Jeden całuje cudzie żony drugi herby klubów...

rafal

rafal

4 czerwca 2022 | 13:11

@Silvio lepiej tego nie mogłeś ująć.

el_loco

el_loco

4 czerwca 2022 | 19:35

@Silvio idealne porównanie :) (edycja 2022.06.04 19:35 / el_loco)

master

master

5 czerwca 2022 | 07:37

No tak to jest, kto po odejściu od nas jak już wypalił w Mediolanie, to gra pierwsze skrzypce w drużynie do której trafił? Można by wymieniać od kilku lat, nawet Hakimi nie zgasił ligi jak u nas pomimo że Liga słabsza. Jeżeli ktoś już u nas robi robotę to powinien się dwa razy zastanowić czy jest sens odchodzić. Najgorzej jak to my kogoś wypychamy.... Co się tyczy Marokańczyka czy teraz Bastoniego :(


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich