Pedulla: De Vrij na sprzedaż, Dybala w Interze

25 czerwca 2022 | 10:48 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery1 min. czytania

Alfredo Pedulla poinformował, że Inter sprzeda Stefana de Vrija, jeśli tylko otrzyma ofertę. Znany włoski dziennikarz zapewnił również, że zakontraktowanie Paulo Dybali nie jest zagrożone, pomimo opóźnienia.

- Co do de Vrija, to jeśli nadejdzie jakakolwiek propozycja, to Inter pozwoli mu odejść. To on jest tym zawodnikiem, którego poświęciliby najchętniej. Inter zawarł już cztery nowe umowy i jest w stanie poczekać. Chcą zdobyć jeszcze Bremera i działać z kolejnymi tematami na spokojnie.

Według dziennikarzy FCInter1908, komentujących jego wypowiedź, Inter byłby skłonny zaakceptować nawet ofertę rzędu 15-20 mln za holenderskiego defensora. Co dalej z Paolo Dybalą i czy cała operacja się powiedzie?

- Inter nie wycofał się, Nerazzurri złożyli propozycję. W pewnym momencie, w sprzyjających warunkach, zmaterializował się temat Lukaku. Dybala dał Interowi słowo i chce je dotrzymać. Jak może chcieć rozważać oferty za 3 miliony euro, jeśli Inter zaoferował mu 5,5 mln? To nielogiczne. Musimy poczekać i zrozumieć sytuację, ponieważ wciąż mamy czerwiec, a Inter zrealizował już cztery transakcje.

Wszystkie wspomniane informacje zostały przekazane przez Pedullę na antenie SportItalia, w programie skupionym na tematyce transferów. Według Corriere della Sera, transferem Stefana de Vrija wciąż interesuje się Manchester United, konkretów jednak wciąż brak.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00

25 czerwca 2022 | 10:59

Wątpliwe że Stefan podpisze nową umowę więc jak byłaby taka możliwość to jego spieniężyłbym w 1 kolejności, jakby brakło kasy to można opchnąć jeszcze Dumfriesa za Np 50 mln i budżet byłby odratowany. Ale broń Boże wypychać mi Skriniara

Statystaff

Statystaff

25 czerwca 2022 | 13:49

A czemu? To najlepszy moment żeby na nim zarobić, Bremer to najlepszy obrońca w lidze ... Dumfries wg nie pokazał pełni możliwości, poza tym nie mamy alternatywy dla niego. Z drugiej strony Mhitarian chyba mógłby być zmiennikiem Gosensa


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich