Napoli zainteresowane Correą (akt.)

30 czerwca 2022 | 13:13 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery

W ostatnich dniach jednym z najważniejszych tematów w Neapolu jest nowa umowa dla Driesa Mertensa. Obecny kontrakt Belga wygasa już za kilka godzin, jednak jako że nadal nie udało się porozumieć, to klub zaczął rozglądać się za nowym atakującym. Według informacji dziennika Il Mattino, Azzurri rozważają pozyskanie Joaquina Correi.

Argentyńczyk nie może być do końca zadowolony ze swojego pierwszego sezonu w Mediolanie, a nadchodzące rozgrywki mogą być dla niego trudne z powodu większej konkurencji o miejsce w składzie. Poza tym nadal nie wiadomo, czy samo odejście Alexisa Sancheza pozwoli na sfinalizowanie transakcji z udziałem Paulo Dybali, czy też potrzebne będzie poświęcenie kolejnego gracza.

Ponoć sam piłkarz byłby skłonny przystać na przeprowadzkę na południe Włoch, lecz aby było to możliwe, kluby muszą porozumieć się w kwestiach finansowych. To może nie być takie proste, bowiem Nerazzurri dopiero co wydali 30 mln euro na zakup piłkarza i chcieliby odzyskać znaczną część tej kwoty. Napoli jest skłonne zaoferować za niego 25 mln, choć wolałoby, aby było to roczne wypożyczenie z obowiązkiem wykupu.

Aktualizacja:

Powołując się na źródła zbliżone do klubu dziennikarze Radia Kiss Kiss zdementowali plotki o możliwych przenosinach Joaquina Correi do Napoli. Azzurrich nie stać, aby sprostać finansowym wymaganiom Interu, stąd transakcja nie ma szans powodzenia. 

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Morfo

Morfo 30 czerwca 2022 | 14:26   

Ktoś musi odejść po przyjściu RL90 kg

gismo

gismo 30 czerwca 2022 | 14:41   

jakbyśmy tylko 5mln na nim stracili to i tak nie byłoby źle.

inter00

inter00 30 czerwca 2022 | 17:22   

Ja bym go poświecił dla zbilansowania budżetu, na Dżeko pewnie jesteśmy i tak skazani a przy sprzedaży Correi nawet za 20 mln stracimy jedynie 10 (i tak sporo) a możemy odblokować następne ruchy jak Dybala


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich