Inter przygotowuje nowy kontrakt dla Skriniara

19 lipca 2022 | 14:47 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom. Inter przegrywa rynkową batalię o Bremera z Juventusem, gdyż nie jest w stanie przedstawić satysfakcjonującej finansowo oferty. Podobnie ma się sytuacja z Milanem Skriniarem, za którego PSG nadal zamierza płacić drobniakami. Coraz bardziej realny wydaje się zatem scenariusz z pozostaniem Słowaka na Stadio Giuseppe Meazza.

Sprawa 27-latka od dawna tkwi w martwym punkcie i nie widać, aby coś miało się zmienić. Francuzi nie spełniają wymagań Interu, a dodatkowe zamieszanie powstałe wokół defensora Torino nie pomaga w prowadzeniu negocjacji na dwóch frontach.

Dotychczas włoska prasa zapewniała nas, iż obie operacje nie są ze sobą powiązane, lecz plan podstawowy zakładał jednak sprowadzenie Brazylijczyka. Wprost niewyobrażalny wydaje się scenariusz, w którym Inter najpierw traci Bremera, a następnie decyduje się jeszcze na sprzedaż Skriniara. Tego byłoby już za wiele, nawet na wyjątkowo odpornych kibiców czarno-niebieskich.

Przy Viale della Liberazione wydają się być jednak świadomi ryzyka, stąd rozpoczęły się już prace nad ewentualnym przedłużeniem współpracy z Milanem Skriniarem. Obecna umowa wygasa w czerwcu 2023 roku. Czasu jest zatem mało, ale Nerazzurri są gotowi do działania i zamierzają przedstawić zawodnikowi propozycję podwyżki do poziomu 5 mln euro za sezon.

A co z wymogiem uzbierania 60 mln euro kapitału z rynku transferowego do czerwca 2023 roku? Prezydent Zhang zachowuje spokój i jest przekonany, że sprzedaż Andrei Pinamontiego i kilku młodszych zawodników pozwoli klubowi osiągnąć wymagane minimum. Istnieje jednak ryzyko, że ktoś z wielkich może zgłosić się po któregoś z podstawowych graczy i złożyć propozycję z tych nie do odrzucenia.

Źródło: różne

Polecane newsy

Komentarze: 3

Garon_92

Garon_92 19 lipca 2022 | 15:37   

Przedłużyć umowę, wypożyczeń do monzy lub sprzedać atalancie pinamontiego za około 20 mln i będzie ok. Dojdzie sprzedaż sensiego za jakieś 15 mln do monzy i 5 mln za pirole i już my 40 mln. Po sezonie odejdzie dzeko i Alexis i mamy uzbierane prawie 60 mln (ich pensja to również obciążenie budżetu a po wygaśnięciu umowy zyskujemy ponad 12mln) do tego zapewne że vrij jednak odejdzie po sezonie wróć kolejne że 4 mln w kasie . Musimy w tym sezonie ugrać wyniki na wszystkich frontach a będzie dobrze. Podejrzewam że bez jakiejś sprzedaży się nie obejdzie tak czy siak ale ponownie nie będzie musu

inter00

inter00 19 lipca 2022 | 17:06   

Dodatkowo nowy sponsor = większy hajs i nowa umowa z Nike = większy hajs

Matt1

Matt1 20 lipca 2022 | 07:17   

Oby go przedluzyli. Wkurza mnie nieziemsko wypychanie oddanych sprawdzonych ludzi. Chlop sie utozsamia z nami a takich trzeba trzymac


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich