Biasin: Lautaro? Lepszy od Lukaku

30 lipca 2022 | 12:33 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Znany włoski dziennikarz Fabrizio Biasin wziął na cel krytykę Argentyńczyka w ubiegłym sezonie. Wyjaśnił również, co się obecnie dzieje wokół Milana Skriniara.

Podczas wywiadu dla Calciomercato dziennikarz zwrócił uwagę, że było wielu ludzi, którzy skreślili Lautaro Martineza w poprzednim sezonie i sugerowali, że tego lata powinien zostać sprzedany przez Inter.

- Jest bardzo skoncentrowany na Interze i jego rozwoju. Nie zapominam o tych, którzy powiedzieli w zeszłym roku, że lepiej będzie sprzedać Lautaro. Byli tacy, którzy z lekkim sercem mówili, że jest niepotrzebny, w rzeczywistości pokazał, że potrafi odrzucić ich oskarżenia.

- W przyszłym roku poradzi sobie jeszcze lepiej, nie zdziwiłbym się, gdyby poradził sobie dużo lepiej niż Lukaku - podsumował swoje rozważania Biasin.

Dziennikarz wcześniej poruszył też kwestię Milana Skriniara.

- Jedyne, co może go irytować, to że nadal nie ma pewności co do swojej przyszłości. Gdyby to zależało tylko od niego, zostałby w Interze.

- Wszystko zależy od oferty, która nadejdzie z Paryża, nie sądzę, aby PSG wyłożyło 70 milionów euro. Nerazzurri będą musieli w końcu przedłużyć kontrakt obrońcy.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

rafal

rafal 30 lipca 2022 | 13:14   

Przecież to jest oczywiste że Lautaro jest lepszym zawodnikiem od Lukaku

Kevin

Kevin 30 lipca 2022 | 17:16   

Zwłaszcza te jego notoryczne pudła przez pół sezonu

Rahi

Rahi 31 lipca 2022 | 15:02   

Obaj są siebie warci jeśli chodzi o pudła


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich