Kessie pożegna się z Barceloną?

11 sierpnia 2022 | 11:41 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Kreatywna księgowość FC Barcelony podczas letniego okienka zaskakuje i zastanawia nie tylko kibiców oraz znawców rynku. Zdaniem niektórych poczynaniami prezydenta Laporty i jego współpracowników prędzej czy później zainteresują się specjalne służby. Jaki ma to związek z Interem?

Klub ze stolicy Katalonii nadal nie zarejestrował oficjalnie swoich nowych nabytków i pojawiły się nawet głosy, że w sobotnim meczu z Rayo Vallecano zabraknie m.in. Roberta Lewandowskiego. Władze Blaugrany zachowują spokój i zapewniają, że uda się dopełnić wszelkich formalności.

Tymczasem wczoraj pojawiły się plotki, iż w ostateczności z zespołem mogą nawet pożegnać się Franck Kessie i Andreas Christensen. Obaj mieliby zostać zwolnieni z kontraktów, a tym samym staliby się dostępni na zasadzie wolnych transferów. Otoczenie zawodników zaprzecza, jakoby taki scenariusz był w ogóle rozważany, lecz temat szybko podchwyciły włoskie media.

Dziennik Il Giornale poinformował, że sytuacji Iworyjczyka bacznie przyglądają się Milan, Juventus oraz oczywiście Inter. Gdyby faktycznie doszło do sensacyjnego pożegnania z Katalonią, potentaci Serie A byliby zainteresowani darmowym wzmocnieniem w postacie Kessiego.

Źródło: Il Giornale

Polecane newsy

Komentarze: 6

Matt1

Matt1 11 sierpnia 2022 | 12:20   

bierzmy jak juz christensena, a nie kessiego.

Kevin

Kevin 11 sierpnia 2022 | 13:40   

farcelona klub mem

Marek Sudoł

Marek Sudoł 11 sierpnia 2022 | 14:01   

Christensen byłby lepszy, to w obronie mamy braki. Pomoc jest kompletna, bo na ławce jest Miki i Asslani

Chrisu

Chrisu 11 sierpnia 2022 | 14:54   

a Inter to nie klub mem? :))))

Oba

Oba 11 sierpnia 2022 | 16:36   

Zhang nie skorzystał z okazji Dybali czy Belottiego więc nie będzie także kessiego ani christensena. Nasze finanse są tak opłakane że nie ma szans na żadne wzmocnienia, jedynie jakieś uzupełnienia na ławkę i też bez szału.

Statystaff

Statystaff 12 sierpnia 2022 | 20:23   

Dawać ich!


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich