Tuchel: Lukaku nie pozostawił mi wyboru

15 sierpnia 2022 | 12:24 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Trener Chelsea, Thomas Tuchel, był przygotowany na to, by w tym sezonie wycisnąć jak najwięcej z Romelu Lukaku. Szkoleniowiec wyjaśnił jednak, że nie mógł sprzeciwić się woli piłkarza.

Romelu Lukaku znalazł niedawno swojego obrońcę w osobie Antonio Conte, który zarzucił Chelsea, że nie potrafiła wykorzystać potencjału Belga. Wśród zarzutów pojawiła się między innymi uwaga, że napastnik nie dostał dość czasu, aby wnieść swój wkład w zespół.

W przedmeczowej rozmowie z brytyjskim nadawcą Sky Sports swoje wyjaśnienia przedstawił z kolei trener The Blues, Thomas Tuchel. Według niego nic nie mogło powstrzymać 29-latka przed powrotem do Mediolanu.

- Byłem gotowy spróbować ponownie, ale Romelu wyraził się jednak jasno, że jego decyzja polega na powrocie (do Interu - dop. red.).

- W końcu właściciele zdecydowali się spełnić jego życzenie, więc musimy szukać nowych rozwiązań - wyjaśnił.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

superofca

superofca 15 sierpnia 2022 | 21:37   

Sorry ale po pierwszych sygnałach, że Lukaku jest niezadowolony Tuchel od razu dał mu do zrozumienia, że jego zdanie się nie liczy. Nie rozumiem po co takie pieprzenie teraz, Lukaku się zachował nieprofesjonalnie ale Tuchel też nie dał mu powodów do zmiany decyzji.

Milanista90

Milanista90 16 sierpnia 2022 | 18:58   

Tuchel chce wyjść z twarzą z tej sytuacji. Fakt zachowanie Lukaku było jakie było, ale dla Was to spore wzmocnienie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich