Bastoni: Jeśli straciliśmy trzy gole, to było źle

27 sierpnia 2022 | 01:00 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

W spotkaniu pomiędzy Interem a Lazio Alessandro Bastoni przebywał na murawie przez 90 minut, lecz podobnie jak koledzy z zespołu, nie potrafił odwrócić losów meczu, który zakończył się porażką Nerazzurrich. Po ostatnim gwizdku arbitra defensor podsumował spotkanie w rozmowie z DAZN.

Jeszcze nie widzieliśmy powtórki gola Andersona. To był dziwny mecz, do gola na 1:2 mieliśmy poczucie, że jesteśmy w stanie dopiec Lazio. Teraz będziemy analizować porażkę i we wtorek pokazać inne oblicze. Jeśli straciliśmy trzy gole, to było źle.

- Nie martwcie się o Skriniara. Gazety dużo piszą, często zmyślone rzeczy. To gość z głową na karku, jeden z moich najlepszych przyjaciół. Widzę, że jest spokojny.

- Taka porażka może mieć pozytywny efekt, lepiej otrzymać taki cios na początku sezonu. Musimy znaleźć powtarzalność z zeszłego roku, to dopiero trzecia kolejka i na pewno się poprawimy.

- Już w treningu przygotowaliśmy się na wariant, w którym gram z ofensywnym nastawieniem. Wiedzieliśmy, że Lazio zostawia wolnych graczy na drugiej stronie boiska.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich