Dalmat: Onana musi grać

5 września 2022 | 01:56 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Derby Mediolanu sprawiły, że na nowo rozgorzała dyskusja nad obsadą bramki Interu. Do tematu odniósł się, chociażby Stephane Dalmat, który otwarcie opowiedział się za kandydaturą Kameruńczyka.

- Jest żal z powodu przegranych derbów. Zagraliśmy słabo. Wszyscy mówią, że powinno zmienić się bramkarza. Mam wiele szacunku dla Samira Handanovicia, ale myślę, że nadszedł czas Andre Onany. To bramkarz z dużą jakością i według mnie musi grać.

Były pomocnik Interu zaapelował jednak o wsparcie dla zespołu Inzaghiego:

- To początek sezonu, stracone punkty będą miały znaczenie w przyszłości, ale Milan w pewnym momencie także poniesie porażkę. Każdy zespół przegrywa mecze. Za 2-3 miesiące w podobnej sytuacji będzie Milan albo Juventus, musimy wierzyć w ten zespół. Wczoraj widoczny był brak Romelu Lukaku. Z takim graczem można wiele zmienić.

- Rozumiem, że wszyscy są smutni z powodu derbowej porażki, ale trzeba wierzyć w zespół i trenera, który według mnie wykonuje dobrą robotę. Wszyscy musimy im pomóc. Wiem, że teraz każdy mówi o konieczności odejścia prezydenta, ale nie zgadzam się, ponieważ to początek sezonu i potrzebna jest nasza pomoc. Zobaczymy za rok, ale teraz naprawdę można jeszcze zdziałać coś dobrego w lidze. Czekam na reakcję zespołu z Bayernem, ale z Lukaku byłoby zupełnie inaczej. Do zobaczenia. Forza Inter.

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Inter1990

Inter1990 5 września 2022 | 08:20   

U Szymka se nie pogra. W zimę lepiej go sprzedać jest przecież Handa i Cordaz.

Statystaff

Statystaff 6 września 2022 | 00:02   

Albo lepiej kupmy kogoś w jego wieku :D po co stawiać na młodzież? A Onane zawsze można wypożyczyć do Chelsea...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich