Wolny transfer de Vrija coraz bardziej możliwy

23 września 2022 | 17:42 Redaktor: Marek Sudoł Kategoria:Transfery

Wszystko wskazuje na to, że Inter nie przedłuży kontraktu ze Stefanem de Vrijem i Holender zostanie wolnym zawodnikiem po zakończeniu obecnego sezonu.

La Gazzetta dello Sport donosi, że najprawdopodobniej Nerazzurri stracą de Vrija i zarobią na nim tyle samo, za ile go kupili - czyli nic. Obrońca przyszedł do ekipy Interu z Lazio w 2018 roku na zasadzie wolnego transferu i jego kontrakt wygasa wraz z końcem tego sezonem.

Inter starał się przedłużyć ten kontrakt, żeby móc ewentualnie zarobić coś na Holendrze, ale wysokie wymagania oraz obecna, słaba forma de Vrija spowodowały, że temat został zaniechany. Wydaje się, że tylko powrót do dobrej dyspozycji zawodnika może wznowić negocjacje związane z nową umową.

Na horyzoncie pojawiają się pierwsi chętni pozyskaniem zawodnika na zasadzie wolnego transferu. Mowa tu m.in. o Newcastle, które próbowało go ściągnąć już w 2022 roku, ale ostatecznie wybrali innego Holendra - Svena Botmana. Mimo że de Vrij nigdy nie grał w Premier League, to w przeciągu tych kilku lat gry dla Interu przyciągnął uwagę kilku angielskich klubów i piłkarskie doświadczenie 30-latka może być bardzo pomocne dla ekipy Srok.

Źródło: teamtalk.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 23 września 2022 | 18:24   

Na razie gra fatalnie ale nie stawiałbym na nim kreski bo cała defensywa gra bardzo słabo. Jeżeli rzeczywiście Inzaghi przeniesie środek ciężkości zespołu trochę niżej i uszczelni defensywę to Holender może wrócić do dawnej formy. Ja bym i tak próbował go przedłużyć, jak nie to trudno a jak się uda to później można go będzie sprzedać chociaż za 10 milionów

banikowy

banikowy 24 września 2022 | 09:05   

Nie ma dziś zawodnika który pod skrzydłami Inzaghiego nie zanotowałby zjazdu. Za Conte był jednym z trzech filarów obrony i myślę że dobry trener przywróci blask trójce naszych podstawowych obrońców.
Należy na już przedłużyć Skriniara i De Vrija nawet wypłacając im kilka mln premii za podpis.

Maradon.

Maradon. 24 września 2022 | 10:13   

Przedłużyć, każdy ma gorszy okres i cała drużyna gra źle. Teraz jest w fatalnej dyspozycji ale myślę, że to mega inteligentny gracz i jak wróci forma fizyczna to wróci stary dobry de Vrij- za Conte był kotem bo fizyczność u wszystkich była top

Generał Lufa

Generał Lufa 25 września 2022 | 14:46   

Gratis to uczciwa cena

superofca

superofca 27 września 2022 | 16:35   

No Lufa nie przesadzaj, to nie Gaga.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich